FitBands, elastické tréningové pásy s držadlami

38 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

21,99 (-24%)

Vyberte množstvo:

1x 21,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Elastické pásy FitBands na zahrievanie, naťahovanie a silový tréning sú skvelé cvičebné vybavenie vhodné pre peňaženku, ktoré nezaberá veľa miesta a účinky cvičenia sú rovnaké alebo dokonca lepšie ako silový tréning, pretože poskytujú odpor v oboch smeroch. FitBands sú ľahké a ľahko sa prepravujú, skladujú a ľahko sa používajú. Sú vynikajúce pre tréning, rehabilitáciu a zvýšenie mobility a umožňujú širokú škálu použitia a veľa cvičení.

 • Cvičenie na silu v pohodlí vašej obývacej izby
 •  5 rôznych elastických pásov, od 4,5 kg do 52 kg odporu
 •  Vhodné pre začiatočníkov a profesionálov
 •  Jednoduchá a rýchla inštalácia
 •  Ľahko prenášateľné
 •  Mimoriadne odolné materiály

 

 • Balenie obsahuje: 5x elastické pásy rôzneho odporu s karabínami, 2x rukoväte, 1x dverová kotva, 1x taška, 2x členkové pásy
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
DOKONALÉ TRÉNINGOVÉ ZARIADENIE
Nemáte doma ani peniaze ani priestor na vybavenie silových tréningov? Zhoršilo vaše mesačné členstvo vo fitness váš rodinný rozpočet? Ako riešenie všetkých týchto problémov existujú elastické tréningové pásy FitBands, ktoré ponúkajú dokonalý tréning celého tela a všetky úrovne obtiažnosti. Elastické pásy sú navyše ľahké a malé, takže sú veľmi pohodlné na nosenie v príručnej taške, ktorá sa dodáva s nimi. Môžete si ich vziať so sebou na dovolenku, na služobnú cestu, do práce alebo na prechádzku a medzitým si môžete urobiť ďalší silový tréning.
DIVERZITA
Odolné pásy FitBands poskytujú širokú škálu cvičení na posilnenie celého tela. Sada je dodávaná s 5 rôznymi typmi elastických pásov s rôznym odporom (4,6 kg, 6,8 kg, 9,1 kg, 11,4 kg a 13,6 kg), ktoré je možné používať jednotlivo alebo spolu, podľa vašej preferencie odporu. S trochou fantázie môžete urobiť asi 150 rôznych cvičení na posilnenie, spálenie alebo tvar celého tela, či už ste úplným začiatočníkom alebo skúseným športovcom.
POUŽITÍ
Súprava sa dodáva so špeciálnou dvernou kotvou, ktorá sa ľahko zavesí medzi krídlo dverí a rám a elastická guma je pripravená na tréning. Mäkké penové rukoväte poskytujú pevné a stabilné uchopenie a získate aj popruhy členkov, pretože by sme samozrejme nemali zabudnúť na tréning nôh. Z dôvodu ľahkého nastavenia a ľahkej prepravy ste vždy pripravení vykonať niekoľko opakovaní, aj keď máte len pár minút voľného času. Elastické pásy sú vyrobené zo silných materiálov a poskytujú dlhú životnosť a dobré cvičenie.

Ďalšie informácie

 • 5x elastické pásy rôzneho odporu s karabínami, 2x rukoväte, 1x dverová kotva, 1x taška, 2x členkové pásy

 • 5 rôznych farieb, rôzna intenzita cvičenia

 • silný a odolný termoplastický elastický

 • začiatočníkov aj profesionálov

 • Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky pásy k tréningu
  v poriadku. Pásy nenapínajte viac ako je ich trojnásobná
  pôvodná dĺžka. Ak ich napínate, pred uvoľnením opatrne vráťte
  všetky pásy do pôvodnej dĺžky, aby ste zabránili zraneniam.
  Dôrazne odporúčame, aby ste pásy skladovali pri izbovej
  teplote, v suchom prostredí a bez dosahu priameho slnečného
  žiarenia, aby ste predĺžili životnosť produktu.
  Výrobok čistite iba vlhkou utierkou bez čistiacich prostriedkov.
  Aké koľvek čistiace prostriedky môžu poškodiť alebo oslabiť
  pásy.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.