FlexHolder, flexibilný držiak pre mobilné telefóny a ostatné inteligentné zariadenia

36 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

21,90 (-19%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

Stabilný držiak je vhodný pre mobilné telefóny, navigácie, fotoaparáty a ďalšie zariadenia. Držiak sa ľahko namontuje na okraj stola alebo police. Držiak ponúka pevné uchopenie a zároveň nezanecháva stopy ani škrabance na mobilnom telefóne.

  • 360-stupňový otočný držiak
  • Stabilný dizajn
  • Kvalitný a mäkký materiál 
  • Inštalácia za pár sekúnd
  • Vhodné aj na použitie v aute
  • Balenie obsahuje: 1x nastaviteľný držiak pre telefón a ďalšie inteligentné zariadenia
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

360-stupňový otočný držiak pre smartfóny

Držiak FlexHolder sa určite stane vašim obľúbeným doplnkom pre mobilné telefóny a ďalšie inteligentné zariadenia! Mimoriadne praktický a stabilný držiak udrží váš telefón v požadovanej polohe a ochráni ho pred možným poškodením.

Viacúčelový držiak

Inovatívny držiak telefónu obsahuje pružné uchytenie, ktoré môžete prispôsobiť veľkosti vášho zariadenia. Je vhodný pre mobilné telefóny, kamery, fotoaparáty, malé tablety atď., Na prezeranie vášho obľúbeného video obsahu, na schôdze, online školenia atď.

Nezanecháva na telefóne škrabance

Dôležitou vlastnosťou držiaka je, že je vyrobený z mäkkého silikónu, ktorý chráni váš telefón pred poškriabaním a poškodením.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Ladislav H. 43 min ·
Veľmi užitočný držiak. Často mám online schôdze a veľmi mi vyhovuje! Comment's image
Komentár Zdieľať
(5)
Anna V. 39 min ·
vynikajúca kvalita, rýchle dodanie, hodnotenie 10 Comment's image
Komentár Zdieľať
(8)
Pavol P. 54 min ·
Používam ho v aute ako držiak pre GPS navigáciu ... Odporúčam kúpiť!
Komentár Zdieľať
(5)
Jakub D. 51 min ·
Je to super. Moje dievča žije v zahraničí a často a dlho si volávame cez kameru, takže mi veľmi vyhovuje, keďže nemusím stále držať telefón v rukách. Comment's image
Komentár Zdieľať
(11)
Zlatica V. 55 min ·
Mám tento držiak namontovaný v kuchyni, pretože pri varení vždy niečo počúvam. Funguje výborne a nákup by som odporučila aj ostatným! Držiak prišiel o tri dni, takže môžem váš e-shop len pochváliť. 😊
Komentár Zdieľať
(10)

Ďalšie informácie

  • 1x nastaviteľný držiak pre telefón a ďalšie inteligentné zariadenia

  • Držiak je určený pre prístroje s veľkosťou od 7,6 do 15,2 cm a hmotnosťou do 450 g.

  • PVC ohybný držiak

  • čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.