FlexiDrain, flexibilná pomôcka na prelievanie oleja, benzínu a iných tekutín

18 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

Original price was: 26,99 €.Current price is: 19,99 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 17,39 / kus Ušetrite 7,80 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Predstavujeme vám flexibilnú pomôcku FlexiDrain, ktorá je dokonalým nástrojom na prelievanie tekutín priamo do nádob, aby sa predišlo neporiadku pri výmene oleja a iných tekutín! FlexiDrain je vynikajúca pomôcka na prelievanie oleja, benzínu a iných tekutín z automobilov, nákladných automobilov, motocyklov, štvorkoliek, priemyselných zariadení, kosačiek a vysokozdvižných vozíkov!

  • Ideálna na prelievanie oleja, benzínu a iných kvapalín
  • Flexibilná a tvarovateľná, aby sa prispôsobila akémukoľvek otvoru
  • Bez neporiadku pri výmene oleja a tekutín
  • Opakovane použiteľná a vyrobená z odolných materiálov
  • Odolná na teploty od -30 ° C do 200 ° C
  • Materiál: guma + hliníková zliatina
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Perfektný tvar pre najjednoduchší spôsob prelievania tekutín
Jednoduchý, ale užitočný nástroj na prelievanie tekutín z nádob do fliaš a naopak bez neporiadku. Po dokočení ho utrite a zviňte a odložte.
Pretvarujte a znova použite tisíce krát
Vytvorte si prefektný prispôsobivý tvar. Opakované použitie. Hrany si vytvarujte okolo filtrov, nádob alebo odtokov tak, aby sa vytvorila nepriepustná tesniaca vrstva, aby sa zabránilo úniku oleja a iných tekutín. Odolná voči teplotám od -30 ° C do 200 ° C, čo znamená, že je vhodná pre všetky bežné automobilové tekutiny, iba pretvarujte a znova použite.
Široký rozsah použitia
FlexiDrain flexibilnú pomôcku možno okrem prelievania tekutín použiť aj ako odklon pre odkvapkávajúcu vodu z potrubia, pomôcku pre plnenie krmítok pre vtáky… Nekonečné možnosti použitia!

Ďalšie informácie

  • guma + hliníková zliatina

  • 50 x 20 cm

  • 1x flexibilnú pomôcku na prelievanie tekutín FlexiDrain

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.