FlexiDrain, flexibilná pomôcka na prelievanie oleja, benzínu a iných tekutín

28 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

19,90 

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Predstavujeme vám flexibilnú pomôcku FlexiDrain, ktorá je dokonalým nástrojom na prelievanie tekutín priamo do nádob, aby sa predišlo neporiadku pri výmene oleja a iných tekutín! FlexiDrain je vynikajúca pomôcka na prelievanie oleja, benzínu a iných tekutín z automobilov, nákladných automobilov, motocyklov, štvorkoliek, priemyselných zariadení, kosačiek a vysokozdvižných vozíkov!

  • Ideálna na prelievanie oleja, benzínu a iných kvapalín
  • Flexibilná a tvarovateľná, aby sa prispôsobila akémukoľvek otvoru
  • Bez neporiadku pri výmene oleja a tekutín
  • Opakovane použiteľná a vyrobená z odolných materiálov
  • Odolná na teploty od -30 ° C do 200 ° C
  • Materiál: guma + hliníková zliatina
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Perfektný tvar pre najjednoduchší spôsob prelievania tekutín
Jednoduchý, ale užitočný nástroj na prelievanie tekutín z nádob do fliaš a naopak bez neporiadku. Po dokočení ho utrite a zviňte a odložte.
Pretvarujte a znova použite tisíce krát
Vytvorte si prefektný prispôsobivý tvar. Opakované použitie. Hrany si vytvarujte okolo filtrov, nádob alebo odtokov tak, aby sa vytvorila nepriepustná tesniaca vrstva, aby sa zabránilo úniku oleja a iných tekutín. Odolná voči teplotám od -30 ° C do 200 ° C, čo znamená, že je vhodná pre všetky bežné automobilové tekutiny, iba pretvarujte a znova použite.
Široký rozsah použitia
FlexiDrain flexibilnú pomôcku možno okrem prelievania tekutín použiť aj ako odklon pre odkvapkávajúcu vodu z potrubia, pomôcku pre plnenie krmítok pre vtáky… Nekonečné možnosti použitia!

Ďalšie informácie

  • guma + hliníková zliatina

  • 50 x 20 cm

  • 1x flexibilnú pomôcku na prelievanie tekutín FlexiDrain

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.