FlexiGarden, rozťahovacia záhradná hadica s zavlažovacou hlavou, ktorá sa neprepletá

14 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

26,90 

Vyberte množstvo:

1x 26,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 21,00 
14-denná možnosť vrátenia 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ľahká, kompaktná, rozťahovacia, nehrdzavejúca, jednoduché použitie a skladovanie, univerzálna, praktická, spoľahlivá a mohli by sme uviesť mnoho ďalších funkcií, aby sme opísali túto neuveriteľne flexibilnú záhradnú hadicu s zavlažovacou hlavou. Prečo sa zaoberať s obyčajnými zavlažovacími hadicami? Uľahčite si život a každodenné úlohy a ušetrite čas pre niečo príjemnejšie, namiesto navíjania špinavých a nepraktických záhradných hadíc.

 • Rozťahovacia od 7,5 m do 22,5 m
 • Neprepletá sa
 • Flexibilná in nehrdzavejúca
 • Ľahká
 • Voľne stojacia zavlažovacia hlava
 • Striekacia hlava, ktorá má 7 funkcií
 • Farba: modrá
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ZJEDNODUŠME SI
Sa už nejakú dobu chystáte poliať zeleninu, trávnik alebo umyť auto, jednoducho sa však nemôžete motivovať, lebo viete, že na vás čaká dlhotrvajúce odmotávanie prepletenej hadice a slabý prúd vody, ktorý ledva dosiahne požadovaný povrch. Teraz je čas zastaviť tieto nepríjemné úlohy a kúpiť si rozťahovaciu záhradnú hadicu s zavlažovacou hlavou so siedmimi rôznymi funkciami zavlažovania. Polejte záhradu, trávu, kvety, umyte auto, záhradnú cestu, umyte psa alebo urobte mokrú párty v horúcich letných dňoch.
MNOHO VÝHOD
Hadica je vyrobená z inovatívneho materiálu, ktorý sa od základnej dĺžky 7,5 metra roztiahne do dĺžky 22,5 metra a pritom udržuje tlak pri zavlažovaní. Materiál je mimoriadne flexibilný, nehrdzavejúci a a po použití, keď zatvoríme vodu, sa automaticky navije späť do malého kotúčika, ktorý je ideálny na skladovanie v malom priestore. Zavlažovacia hlava je navrhnutá ako voľne stojacia, takže sa nikdy neumaže. Môžete nastaviť 7 rôznych funkcií zavlažovania, takže prispôsobíte prúd vody podľa svojich potrieb.

Ďalšie informácie

 • modrá

 • guma

 • od 7,5 m do 22,5 m

 • 1 x zavlažovacia hadica, 1 x zavlažovacia hlava, 1 x konektor

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.