Hracie lietadlo na ručný štart, FlyStar

10 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

16,90 (-15%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

FlyStar, hit medzi detskými hračkami, je odolné, ale ľahké lietadlo, ktoré vzlietne k oblohe jednoduchým poklesom rúk! FlyStar nepotrebuje žiadne neobvyklé diaľkové ovládače ani batérie, a tak pláva po oblohe pomocou jedinečného dizajnu a výroby z mäkkej peny. Skvelá zábava pre celú rodinu za každého slnečného dňa!

  • Funguje bez diaľkových ovládačov a batérií
  • Ručné spúšťanie
  • Odolné, ale mäkké
  • Dostupné v rôznych farbách
  • Materiál: odolná pena
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NEZNIČITEĽNÁ ZÁBAVA
Lietadlo FlyStar je vyrobené z mäkkej peny, ktorá je mimoriadne odolná a prakticky nerozbitná! Lietadlo je vhodné na použitie v suchom počasí pre nekonečnú zábavu pre všetky vekové kategórie!
AKTÍVNA HRA
Zostava lietadla FlyStar poskytuje aktívnu zábavu bez diaľkových ovládačov alebo batérií! Bezpečná, nekonečná zábava v prírode je tá najlepšia, ktorú môžete ponúknuť svojim najmenším!
BEZ DIAĽKOVÉHO OVLÁDAČA
FlyStar je jedinečne vytvorený z mäkkej peny, ktorá sa ľahko pláva vo vzduchu. Lietadlo sa dá ľahko posunúť do letu a nevyžaduje žiadne diaľkové ovládače ani batérie!

Ďalšie informácie

  • odolná pena

  • 46 x 48 cm

  • modrá, červená, zelená, žltá. Farba lietadla sa vyberá náhodne.

  • deti od 3 rokov. Lietadlo sa skladá z niekoľkých malých častí, ktoré môžu predstavovať riziko požitia alebo zadusenia.

  • Hračka FlyStar je v oblasti krídel mimoriadne pružná, dá sa ľahko sklopiť nahor alebo nadol tak, aby sa dotýkali hroty protiľahlých krídel. Z dôvodu lietania je však trup neohybný, preto hračku v tejto oblasti neohýbajte.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.