FoilProtection, ochranná fólia s lepiacou páskou

28 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

16,90 (-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ochranná fólia je vhodná na ochranu nábytku, podláh a domácich spotrebičov pri natieraní rôznych povrchov. Fólia má elektrostatickú priľnavosť a je vybavená lepiacou páskou na jednoduchú inštaláciu.

  • Ochranná fólia s lepiacou páskou
  • Ochrana proti striekaniu a prachu
  • Ochrana nábytku, podláh a domácich spotrebičov
  • Svetelná a kvalitná ochrana
  • Jednoduchá inštalácia
  • Balenie obsahuje: 1x ochranná fólia s lepiacou páskou (20 m)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ochrana povrchu počas maľovania

Ochrannú fóliu možno použiť na ochranu nábytku, podlahy, domácich spotrebičov a iných predmetov. Používa sa na ochranu počas maľovania a chráni pred prachom a nečistotami.

Kvalitná ochrana pre váš domov

Mimoriadne kvalitná a ľahká fólia je odolná proti roztrhnutiu, je pohodlná a môže byť vždy po ruke. Má elektrostatickú priľnavosť a po použití sa dá opätovne použiť!

Univerzálna a ľahko sa inštaluje

Umiestnite fóliu na správne miesto, odlepte lepiacu pásku a nalepte ju na povrch, ktorý chcete chrániť. Kvalitnú fóliu môžete použiť na ochranu rôznych predmetov.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Bianka C. 31 min ·
Keď sme videli inzerát na túto fóliu, rozhodli sme sa, že si byt vybielime sami, aby sme ušetrili nejaké eurá. Skvelý nákup, hodnotenie 5/5 !! 😊
Komentár Zdieľať
(10)
Jaroslav P. 47 min ·
Vynikajúca ochrana nábytku. S nákupom som veľmi spokojný.
Komentár Zdieľať
(11)
Marta L. 19 min ·
Jarné obdobie je v našej krajine obdobím bielenia. Vďaka tejto fólii sme si tento rok výrazne uľahčili prácu. Ďakujeme!!!
Komentár Zdieľať
(13)

Ďalšie informácie

  • 1x ochranná fólia s lepiacou páskou (20 m)

  • 150 cm x 20 m (postačuje na 30 m2 plochy)

  • PE fólia + papier

  • priehľadná s oranžovou lepiacou páskou

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.