FreshBreath, pomôcka na efektívnu starostlivosť o jazyk (3 ks)

9 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 19,90 €.Current price is: 14,90 €.(-25%)

Vyberte množstvo:

1x 14,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 12,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 9,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Čistič jazyka FreshBreath sa ľahko používa, má dlhú životnosť a svoju prácu vykonáva dôkladne. Redukuje zápach z úst, odstraňuje povlak a znižuje pravdepodobnosť vzniku kazov a iných chorôb ústnej dutiny a zubov.

  • Zlepšuje ústnu hygienu
  • Redukuje zápach z úst
  • Silný stisk
  • Nešmýka sa z ruky
  • Ľahko sa čistí
  • Vysoká kvalita
  • Jednoduché použitie
  • Rozmery: 23 x 10 x 3.2 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

POMÔCKA NA ČISTENIE JAZYKA

Čistič jazyka FreshBreath sa ľahko používa, má dlhú životnosť a svoju prácu vykonáva dôkladne. Redukuje zápach z úst, odstraňuje povlak z jazyka a znižuje pravdepodobnosť vzniku kazov a iných chorôb ústnej dutiny a zubov.

3 v 1

Prístroj odstraňuje baktérie, zvyšky jedla a výstelku jazyka. Správna ústna hygiena nezačína čistením zubov a končí sa zubnou niťou, povinnou súčasťou je čistenie jazyka, ktoré je hlavným dôvodom zápachu z úst.

Ergonomický tvar

Tvar prístroja perfektne sedí v ruke v rôznych polohách pre presné čistenie. Samotný držiak okrem iného zabraňuje skĺznutiu v ruke pre kontrolovaný tlak na jazyk.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Ladislav H. 25 min ·
Doteraz som si čistil jazyk zubnou kefkou, keď to skúsiš, uvidíš, čo si za posledných 30 rokov nevyčistil.
Komentár Zdieľať
(5)
Zlatica V. 19 min ·
Vyhovuje mi, doručenie bolo naozaj rýchle.
Komentár Zdieľať
(6)
Pavol P. 46 min ·
Vždy som mal problémy so zápachom z úst, vždy mi hovorili, že je to problém so žalúdkom, a potom som našiel toto. Som vám vďačný, získali ste nového klienta.
Komentár Zdieľať
(4)
Daniela S. 28 min ·
Začali to používať aj deti, čím skôr si zvyknú, tým lepšie. Jazyk musí byť čistý.
Komentár Zdieľať
(5)
Alexander G. 53 min ·
Čistič jazyka + Listerine = SVIEŽI DYCH
Komentár Zdieľať
(4)

Ďalšie informácie

  • 23 x 10 x 3.2 cm

  • plast, potravinársky silikón

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.