FuelSucker, ručné čerpadlo na prelievanie paliva, oleja a iných kvapalín

29 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

Original price was: 23,99 €.Current price is: 16,99 €.(-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,09 / kus Ušetrite 3,80 
Najlepšia cena
3x 14,09 / kus Ušetrite 8,70 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Ručné čerpadlo na prelievanie tekutín je mimoriadne užitočný nástroj do každej domácnosti. Pomocou čerpadla dokážeme naliať rôzne kvapaliny, ako napríklad benzín, olej, voda, pivo … Môže tiež pomôcť pri vyčerpaní alebo výmene vody vo väčších akváriách.

  • ideálny nástroj na prelievanie tekutín
  • vhodný pre palivá, oleje a destilovanú vodu
  • hadicu pripevníme k zdviháku pomocou dodávaných objímkových svoriek
  • užitočná pomôcka do každého domu alebo dielne
  • Balenie obsahuje: 1x ručnú pumpu, 1x hadica, 2x hadicová svorka
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
UŽITOČNÝ NÁSTROJ DO KAŽDEJ DOMÁCNOSTI
Ručné čerpadlo na prelievanie tekutín je mimoriadne užitočný nástroj do každej domácnosti. Pomocou čerpadla dokážeme naliať rôzne kvapaliny, ako napríklad benzín, olej, voda, pivo ... Môže tiež pomôcť pri vyčerpaní alebo výmene vody vo väčších akváriách.
Vhodný pre rôzne druhy kvapalín
Ľahké a prenosné ručné čerpadlo môže čerpať všetky druhy kvapalín, ako je benzín, olej, voda, pivo atď.
Jednoduché použitie
Sada obsahuje pružnú a odolnú priehľadnú hadicu z PVC, ktorá je odolná proti korózii a umožňuje ľahký vstup do nádob. Hadica je pripevnená k nádobe pomocou dodávaných objímkových svoriek.

Ďalšie informácie

  • 1x ručnú pumpu, 1x hadica, 2x hadicová svorka

  • PVC

  • dĺžka 2m / priemer 18mm / hrúbka 2mm

  • pumpa nie je vhodná pre slanú vodu alebo korozívne kvapaliny. Kvapalina, ktorú sa snažíte prečerpať, musí mať vyššiu hladinu ako nádoba, do ktorej tekutinu prečerpávate. Koniec hadice musí byť vo vnútri kvapaliny, nielen na povrchu. Pumpa je vhodná pre vozidlá, ktoré nemajú ochranu proti krádeži.

  • 1. Dodanú hadicu pred použitím rozrežte na 2 časti. Nastavte dĺžku rúrok podľa svojich potrieb. 2. venujte pozornosť smeru šípky na pumpe. Šípka musí byť vždy otočená v smere čerpania (v smere toku kvapaliny).

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.