Garden Blade, brúska na čepele záhradných kosačiek

30 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

17,90 (-10%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pomocou čerstvo nabrúsenej čepele dosiahnete dokonalé kosenie a nádherný vzhľad vášho trávnika. Garden Blade brúska je dokonalou pomôckou na brúsenie čepelí vašej záhradnej kosačky!

  • Dôkladne pokosená tráva je zdravšia tráva
  • Skráti sa čas kosenia
  • Dokonale sa obnoví ostrie kosy
  • Zachová sa rovnováha čepele
  • Vhodné na väčšinu brúsok
  • Materiál: kameň s korundom
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
RÝCHLE A ŠIKOVNÉ
Garden Blade brúska sa založí priamo na štandardnú vŕtačku alebo brúsku! Vysokokvalitný abrazívny kameň je vytvarovaný pod uhlom, čím navráti originálnu ostrosť čepeliam a uchová ich v rovnováhe. Kosenie bude rýchlejšie a rezy čistejšie. Obnovte ostrie vašej kosy bez odstraňovania čepele za menej ako 10 minút.
PRAKTICKÉ RADY PRE PEKNÝ TRÁVNIK
Optimálne kosenie dosiahneme čerstvo nabrúseným ostrím, aby sa jemné stebielká trávy nepoškodili. Ak sa vrcholčeky rozstrapkajú, tráva zožltne. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné pravidelné kosenie. Čepeľ vašej kosačky vykoná tisícky otáčok, časom však aj mäkká tráva ostrie poškodí , nehovoriac o kameňoch, paliciach a piesku. Väčšina výrobcov odporúča ostrenie čepele minimálne raz za sezónu – pomocou Garden Blade brúsky to teraz môžete urobiť sami, pričom ani nemusíte čepeľ vymontovať alebo ísť do obchodu so strojovým zariadením.

Ďalšie informácie

  • kameň s korundom

  • 1x brúska

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.