Garden GrowBag, záhon z textilu pre bujný rast všetkých druhov rastlín

37 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

14,99 (-32%)

Vyberte množstvo:

1x 14,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 13,94 / kus Ušetrite 2,10 
Najlepšia cena
3x 13,04 / kus Ušetrite 5,85 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Stimulujte rast rastlín, vyvýšte záhon kvôli škodcom, zjednodušte si prácu na záhrade, zabezpečte rastlinám optimálne podmienky pre rast s prevzdušňovaním a správnym odvodnením. Všetky tieto vlastnosti poskytuje záhon Garden GrowBag vyrobený z textilu, s ktorého budete nadšení!

 • Jednoduchá inštalácia
 • Ochrana proti škodcom
 • Prevzdušňovanie a odvodnenie koreňov
 • Bujný rast rastlín
 • Väčšia úroda
 • Vhodné aj na terasy a balkóny
 • V balení: 1x textilný záhon (priemer 90 cm)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PREKRÁSNA ZÁHRADA
Vypestujte prekrásne kvety, bylinky a zeleninu inovatívnym, jednoduchým a efektívnym spôsobom. Záhon GrowBag môže byť umiestnený kdekoľvek vonku, na záhrade, na terase alebo na dvore. Stačí ho naplniť s pôdou a zasadiť vybrané plodiny. Po skončení sezóny ho vyprázdnite, umyte a odložte ho až do budúcej sezóny, tak budete mať budúci rok rovnako krásnu záhradu!
BUJNÁ ÚRODA
Špeciálna tkanina stimuluje rast prospešných baktérií a umožňuje vzdušnosť koreňov a zachováva optimálnu vlhkosť. Všetky tieto výhody pozitívne ovplyvňujú rast, takže optimalizujete úrodu a podporujete rast kvetín alebo zeleniny. Svoj nový záhon môžete umiestniť na existujúcu záhradu, na trávnik, na dvor alebo na iné miesta, kde budú mať rastliny optimálne podmienky pre rast. Naplňte ho správnou pôdnou zmesou a užite si domácu úrodu už túto sezónu!
PRAKTICKÉ A BEZPEČNÉ
Odolná geotextília zaisťuje dlhodobé používanie a udržuje optimálne podmienky pre rast a taktiež poskytuje ochranu pred UV žiarením. Pretože je záhon GrowBag oddelený od zeme, chráni vašu úrodu pred hrabošmi, medvedíkmi obyčajnými a krtmi. Vďaka nastavenej výške si uľahčíte odburinenie a zber, takže aj váš chrbát vám bude vďačný za vyvýšený záhon.

Ďalšie informácie

 • 1x textilný záhon (priemer 90 cm)

 • 1x Garden GrowBag s priemerom 90 cm

 • umývateľný geotextil

 • 90 cm

 • 30 cm

 • Čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.