GardenDrill, vrták na kopanie výsadbových otvorov

42 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

19,90 

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zo všetkých záhradných prác je výsadba rastlín pravdepodobne jednou z najdôležitejších. Výsadba rastlín je nevyhnutným prvým krokom pri navrhovaní každého záhonu a záhrady, a preto je obzvlášť dôležité, že sa to urobí kvalitne. GardenDrill je vrták, ktorý pripevníte na vašu vŕtačku, pomocou ktorého ľahko vytvoríte otvory pre sadenice, cibuľky a semená.  Tvrdú prácu ako je kopanie otvorov prepustite vtráku GardenDrill, vrták, ktorý pripevníte na akumulátorový vŕtací skrutkovač (vŕtačku), a práca na záhrade bude jednoduchšia.

  • Otvor spraví za sekundu
  • Uvoľní pôdu
  • Jednduché vŕtanie pomocou vŕtačky
  • Optimálna hĺbka otvoru
  • Vhodný pre: všetky bežné vŕtačky
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
RADY PRE PREKRÁSNU ZÁHRADU
Základnou starostlivosťou pri presádzaní by malo byť predchádzanie stresu pre rastlinu, a tým urýchlenie zakorenenia a rastu mladých rastlín. Pred výsadbou našej novej rastliny musíme v záhone vykopať výsadbový otvor. Pri vykopávaní výsadbového otvoru sa uistite, že je takmer dvakrát väčší ako koreňová hrudka rastliny, ktorú chcete zasadiť. Takto získate dostatok miesta pre čerstvý substrát na zlepšenie pôdy okolo rastliny. Jednou z najčastejších chýb pri sadení rastlín je, že sa vykope malý výsadbový otvor, do ktorého je násilne stlačená koreňová hrudka novej rastliny. S vrtákom GardenDrill pre jednoduché kopanie výsadbových otvorov budete rýchlo a ľahko kopať dosť veľké otvory pre svoje nové sadenice!
PRÍPRAVA ZEME JE POTREBNÁ PRE KRÁSNU ZÁHRADU
Pred výsadbou je potrebné pripraviť pôdu vo výsadbovom otvore a jeho okolí, ktorá mladej rastline poskytne najlepší možný štart. Tu taktiež nastúpi GardenDrill, ktorý s minimálnym úsilím zmieša substrát s okolitou pôdou. Použitím zmesi organických látok a záhradnej pôdy vytvoríte prechodnú zónu, ktorá podporuje rast koreňov. Korene už nebudú rásť v kruhu, ale budú tiež poháňať do okolitého substrátu. Taktiež budete používať GardenDrill vrták aj na uvoľnenie pôdy, čím nahradíte namáhavé „okopávanie“ záhrady v jesenných a jarných dňoch v roku. Vaša záhrada bude konečne bohato kvitnúť.

Ďalšie informácie

  • všetky bežné vŕtačky

  • 43,5 cm

  • 4,5 cm

  • Zvyšuje sa ľubovoľne pomocou kruhového vŕtania do zeme

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.