Záhradná podložka GardeningMat, vodotesná skladacia podložka na záhradkárčenie.

10 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

18,90 (-27%)

Vyberte množstvo:

1x 18,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Udržujte záhradníctvo v interiéri čisté a upratané! Kvalitná záhradnícka podložka je skvelou pomôckou na zalievanie a presádzanie sadeníc, pretože zabraňuje rozlievaniu pôdy a vody, zatiaľ čo vy aranžujete svoje krásne rastliny.

  • Vodoodolná záhradná podložka
  • Vhodná na rôzne záhradnícke práce
  • Skladacia a pohodlne sa skladuje
  • Vhodná na viacnásobné použitie
  • Vysokokvalitný a odolný materiál
  • Balenie obsahuje: 1x skladacia záhradná podložka.
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Skladacie a opakovane použiteľné

Záhradná podložka je skladacia a pohodlne sa prenáša a skladuje. Najlepšou vlastnosťou je však to, že ju môžete použiť viackrát. Každý zo štyroch rohov má sadu bronzových gombíkov, takže sa dajú ľahko oddeliť a zložiť. Keď sú rohy upevnené, zabraňujú úniku vody počas sadenia.

Vysokokvalitný a odolný materiál

Záhradná vložka je vyrobená z vysoko kvalitnej oxfordskej tkaniny, ktorá je nepremokavá a má dlhú životnosť. Okraje sú dobre prešité a veľmi odolné.

Vhodná na všetky záhradné práce

Záhradná vložka je vhodná na rôzne záhradnícke práce, ako je kopanie, zalievanie, presádzanie, čistenie, prerezávanie atď.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Karolina K. 21 min ·
Všetky kvety v obývačke mám na tomto podklade, aby sme pri zalievaní neničili parkety. Kvalita výborná, dodanie rýchle, samá chvála!
Komentár Zdieľať
(8)
Daniela S. 54 min ·
Táto základňa mi uľahčuje prácu! S nákupom som veľmi spokojná!
Komentár Zdieľať
(6)
Ladislav H. 54 min ·
Skvelé riešenie pre nás, ktorí bývame v bytoch 😊 Je to super!
Komentár Zdieľať
(13)
Bianka C. 39 min ·
Hodnotím ho 10, určite si objednám ďalší na náš víkend!
Komentár Zdieľať
(7)

Ďalšie informácie

  • 1x skladacia záhradná podložka.

  • 75 x 75 cm

  • oxfordská tkanina

  • čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.