Gél na odstránenie plesní, MoldRemover

39 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

24,90 (-24%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 20,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 18,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Odstráňte nebezpečnú pleseň, špinu a baktérie v 3 jednoduchých krokoch! Gél naneste na plesnivý povrch, počkajte 3 – 8 hodín a utrite suchou handričkou! 

 • Efektívne odstránenie plesní 
 • Odstráňte pleseň v 3 krokoch 
 • Na použitie v kuchyni alebo v kúpeľni 
 • Vytvorte zdravšie prostredie pre ľudí a zvieratá 
 • Bezpečné na použitie, bez formaldehydu 
 • Jednoduché použitie
 • Balenie obsahuje: 1x gél na odstránenie plesní (120 g), 1x aplikátor
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

ŽIADNE NEBEZPEČNÉ PLESNE VO VAŠOM DOME

Pleseň sa často hromadí na povrchoch, ktoré sú v neustálom kontakte s vodou. Vďaka gélu MoldRemover sa uistite, že už nebude vo vašej domácnosti, pretože pleseň je mimoriadne nebezpečná pre ľudí aj zvieratá.

Odstráňte pleseň v 3 krokoch

Naneste gél MoldRemover na plesnivý povrch, počkajte 3 - 8 hodín a utrite suchou handričkou!

Bezpečné použitie

Receptúra, ktorá ​​ľahko odstraňuje plesne a zabraňuje opätovnému rastu plesní. Neobsahuje formaldehyd a je bezpečné ho používať.

Ďalšie informácie

 • 1x gél na odstránenie plesní (120 g), 1x aplikátor

 • kúpeľňové a kuchynské priestory.

 • 1. Pleseň utrite suchou handričkou. 2. Naneste gél na plesnivý povrch. 3. Počkajte 3 – 8 hodín, kým pleseň nezmizne, a utrite ju suchou handričkou. Po použití vždy zatvorte viečkom.

 • Chlórnan sodný 40%, hydroxid sodný 35%, zahusťovadlo 25%.

 • Uchovávajte mimo dosahu detí a zdrojov tepla. Gél by nemal prísť do styku so sliznicami a pokožkou. Používajte ochranné prostriedky, ako sú okuliare, rukavice, ochrana dýchacích ciest. Nejedz. Môže byť korozívny pre kovy. Môže spôsobiť vážne popáleniny kože alebo poškodenie očí. Jedovatý pre vodné organizmy.

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.