Vodotesné LED svetlá na diaľkové ovládanie, GlowWaterLights

35 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

16,99 (-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,80 / kus Ušetrite 2,38 
Najlepšia cena
3x 14,78 / kus Ušetrite 6,63 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zábavné svetlá, ktoré okamžite premenia každú nudnú nádobu na úžasnú dekoráciu! Diaľkové ovládanie vám umožňuje prispôsobovať farby inteligentných LED svetielok a vytvoriť idylickú atmosféru vo vašom dome, dvore alebo bazéne!

  • Vodotesné a odolné LED svetlá
  • Diaľkové ovládanie
  • Dokonalá dekorácia
  • Jednoduché použitie
  • Vonkajšie a vnútorné použitie
  • Balenie obsahuje: 4x LED svetlo + 1x diaľkové ovládanie
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NEPOSTRÁDATEĽNÝ DOPLNOK KAŽDEJ ZÁBAVY

Inteligentné LED svetlá vám umožňujú nastaviť rôzne svetelné efekty na priloženom diaľkovom ovládači podľa želania! Pomocou týchto vodotesných svetielok budete môcť z každej nudnej nádoby urobiť úžasnú dekoráciu v okamihu!

4 inteligentné svetlá s diaľkovým ovládaním

Jedno LED svetlo má zabudovaných 10 bodov, ktoré je možné nastaviť do 4 dynamických režimov 16 meniacich sa farieb. Pomocou dodávaného diaľkového ovládača môžete nastavovať jas a meniť farby.

Vodeodolné a odolné

LED svetlá sú vyrobené z kvalitných a vodeodolných materiálov, takže ich môžete ponoriť do bazéna, vázy alebo akejkoľvek nádoby naplnenej vodou. Sú vhodné do interiéru aj exteriéru za každého počasia.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Marta L. 23 min ·
Som nadšená nad nákupom! Svetielka som vložila do váz s kvetmi! Odporúčam všetkým, vyzerá to výborne 😊 Dcéry sú tiež nadšené a stale hovoria „wow mama, aký krásny je náš dom“! Comment's image
Komentár Zdieľať
(7)
Ladislav H. 20 min ·
Nainštaloval som ich do bazéna a svetlá skutočne spestria atmosféru! Aj moja priateľka je nadšená. Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Jana B. 38 min ·
Nemôžem vynachváliť tieto svetlá ... naozaj u nás doma vyčarujú rozprávkovú atmosféru!
Komentár Zdieľať
(5)
Jitka H. 48 min ·
Aké nádherné svetlá! Diaľkové ovládanie umožňuje toľko rôznych funkcií, že sa nemôžem rozhodnúť, čo sa mi páči viac! Aj deti sú nadšené! Comment's image
Komentár Zdieľať
(13)

Ďalšie informácie

  • 4x LED svetlo + 1x diaľkové ovládanie

  • cca. 25 x 70 mm

  • Výkon: 2,4 W / kus; Farba: RGB, Index odolnosti proti vode: IP67

  • 3x AAA batérie na jedno svetielko (nie sú súčasťou balenia), 1x CR2025 pre diaľkové ovládanie (nie sú súčasťou balenia)

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.