GrindingWheel, zaoblená rašpľa na drevo

31 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

20,90 (-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zaoblená rašpľa na uhlovú brúsku GrindingWheel je špeciálny nástavec, ktorý sa používa na odstraňovanie veľkého množstva materiálu z dreva, plastov a gumy. Zaoblenú rašpľu jednoducho pripevnite na uhlovú brúsku a zjednodušte si prácu.

  • Kvalitná zaoblená rašpľa pre uhlovú brúsku
  • Vhodná na drevo, plast, gumu
  • Hodí sa na všetky typy uhlových brúsok
  • Ostrá a presná
  • Kvalitný a odolný materiál
  • Balenie obsahuje: 1x zaoblená rašpľa pre uhlovú brúsku
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

NEPOSTRÁDATEĽNÁ POMÔCKA NA SPRACOVANIE DREVA

Zaoblený kotúč pre uhlovú brúsku GrindingWheel je špeciálny nástavec, ktorý slúži na odstraňovanie veľkého množstva materiálu z dreva, plastov a gumy. Zaoblenú rašpľu jednoducho pripevnite na uhlovú brúsku a zjednodušte si prácu.

Ľahké spracovanie dreva

Vylepšite si techniku ​​spracovania dreva a bez námahy robte sofistikované rezbárske práce a drevené umelecké diela. S týmto nadstavcom na uhlovú brúsku môžete dokonca tvarovať surové drevo a dosiahnuť jeho hladkosť!

Ľahká inštalácia

Zaoblenú rašpľu jednoducho pripevnite na uhlovú brúsku podľa pokynov brúsky a zjednodušte si prácu.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Milan B. 49 min ·
Nad moje očakávania! Rašpľa vysokej kvality. Comment's image
Komentár Zdieľať
(12)
Ladislav H. 43 min ·
Rýchle dodanie, kvalitný produkt. Odporúčam! Comment's image
Komentár Zdieľať
(5)
Michal S. 51 min ·
Som veľmi spokojný s nákupom. Píli skvelo!
Komentár Zdieľať
(11)
Jaroslav P. 49 min ·
Vynikajúca a odolná rašpľa. Je super, že je univerzálna. Mám v dielni 3 brúsky a môžem ju použiť na všetky 3.
Komentár Zdieľať
(10)

Ďalšie informácie

  • 1x zaoblená rašpľa pre uhlovú brúsku

  • Vonkajší priemer: 83 mm, Priemer otvoru: 22 mm

  • oceľ

  • Pred použitím sa uistite, či je produkt správne nainštalovaný a pripojený. Výrobok používajte iba s vhodnými prístrojmi a zariadeniami (uhlová brúska). Pri používaní produktu sa uistite, že sa ostatní ľudia nachádzajú v bezpečnej vzdialenosti. Počas používania noste ochranné pomôcky (ochranné rukavice, masku, ochranné okuliare, ochranu sluchu), aby ste zaistili svoju bezpečnosť. Tipy na inštaláciu produktu nájdete v pokynoch k vašej uhlovej brúske.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.