GrindingWheel, zaoblená rašpľa na drevo

47 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

27,90  20,90 (-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zaoblená rašpľa na uhlovú brúsku GrindingWheel je špeciálny nástavec, ktorý sa používa na odstraňovanie veľkého množstva materiálu z dreva, plastov a gumy. Zaoblenú rašpľu jednoducho pripevnite na uhlovú brúsku a zjednodušte si prácu.

  • Kvalitná zaoblená rašpľa pre uhlovú brúsku
  • Vhodná na drevo, plast, gumu
  • Hodí sa na všetky typy uhlových brúsok
  • Ostrá a presná
  • Kvalitný a odolný materiál
  • Balenie obsahuje: 1x zaoblená rašpľa pre uhlovú brúsku
14-denná možnosť vrátenia
Záruka spokojnosti
Sledovateľné dodanie

NEPOSTRÁDATEĽNÁ POMÔCKA NA SPRACOVANIE DREVA

Zaoblený kotúč pre uhlovú brúsku GrindingWheel je špeciálny nástavec, ktorý slúži na odstraňovanie veľkého množstva materiálu z dreva, plastov a gumy. Zaoblenú rašpľu jednoducho pripevnite na uhlovú brúsku a zjednodušte si prácu.

Ľahké spracovanie dreva

Vylepšite si techniku ​​spracovania dreva a bez námahy robte sofistikované rezbárske práce a drevené umelecké diela. S týmto nadstavcom na uhlovú brúsku môžete dokonca tvarovať surové drevo a dosiahnuť jeho hladkosť!

Ľahká inštalácia

Zaoblenú rašpľu jednoducho pripevnite na uhlovú brúsku podľa pokynov brúsky a zjednodušte si prácu.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Ladislav H. 43 min ·
Nad moje očakávania! Rašpľa vysokej kvality. Comment's image
Komentár Zdieľať
(10)
Alexander G. 38 min ·
Rýchle dodanie, kvalitný produkt. Odporúčam! Comment's image
Komentár Zdieľať
(6)
Milan B. 59 min ·
Som veľmi spokojný s nákupom. Píli skvelo!
Komentár Zdieľať
(6)
Pavol P. 44 min ·
Vynikajúca a odolná rašpľa. Je super, že je univerzálna. Mám v dielni 3 brúsky a môžem ju použiť na všetky 3.
Komentár Zdieľať
(10)

Ďalšie informácie

  • 1x zaoblená rašpľa pre uhlovú brúsku

  • Vonkajší priemer: 83 mm, Priemer otvoru: 22 mm

  • oceľ

  • Pred použitím sa uistite, či je produkt správne nainštalovaný a pripojený. Výrobok používajte iba s vhodnými prístrojmi a zariadeniami (uhlová brúska). Pri používaní produktu sa uistite, že sa ostatní ľudia nachádzajú v bezpečnej vzdialenosti. Počas používania noste ochranné pomôcky (ochranné rukavice, masku, ochranné okuliare, ochranu sluchu), aby ste zaistili svoju bezpečnosť. Tipy na inštaláciu produktu nájdete v pokynoch k vašej uhlovej brúske.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.