GuideStar, Sprievodca vŕtaním otvorov do dreva – pre presné a jednoduché vŕtanie

46 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

22,90 (-50%)

Vyberte množstvo:

1x 22,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-denná možnosť vrátenia 13 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nejde ti vŕtanie? Vŕtajte presne, rýchlo a jednoducho pomocou GuideStar – Drill pro Woodworking Dowel Jig Drill Guide! Tento sprievodca vŕtaním je navrhnutý s upínacím kolíkom a ručnou kovovou rukoväťou na efektívne vŕtanie dier a je ideálny pre remeselníkov v domácnosti, kutilské projekty a pri spracovaní dreva.

 • Jednoduché presné a rýchle vŕtanie
 • Ideálne pre domáce opravy a kutilské projekty
 • Prispôsobiteľné na drevené hmoždinky 6, 8 a 10 mm
 • Odolné voči poškodeniu
 • Presné rozmery otvorov
 • Vyrobené z prvotriedneho plastu a kovu
 • Materiál: plast a kov
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Vertikálne vŕtanie otvorov
Špeciálne navrhnutá sada drevených hmoždiniek so štandardnou kalibráciou pre presnú fixáciu a centrovanie pri vŕtaní a obrábaní dreva. Je to vynikajúca sada náradia pre nábytkársky priemysel a pre spracovanie dreva.
Úplné povrchové pokrytie
Je schopný spájať hrany k hranám, T, a hrany k rohom pri obrábaní dreva a je prispôsobiteľný pre vŕtáky 3 veľkostí. Vytvorené s kapacitou podpornej hrúbky dosky až 31 mm. Vyrobené z vysoko kvalitného a nárazuvzdorného plastu a kovu pre odolnosť a dlhú životnosť.
Nastaviteľné a ľahko použiteľné
Poloha vodidla vŕtačky sa dá nastaviť podľa potreby pohybu, takže je užívateľsky prívetivá a je vhodná na priame vŕtanie do drevených hmoždiniek. Je tiež dodávaný s rukoväťou pre pevné držanie.

Ďalšie informácie

 • plast a kov

 • žltá

 • 6 x 19 cm

 • 6/8/10mm

 • 1 x GuideStar

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.