Hadica TurboShower, hadica z nehrdzavejúcej ocele pre ručnú sprchu TurboShower

23 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

10,90 

Vyberte množstvo:

1x 10,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 8,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 6,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 20 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pohodlná 1,5 m hadica z nehrdzavejúcej ocele pre ručnú sprchu Turboshower. Inovatívny dizajn vám ponúka extrémne ľahkú a flexibilnú hadicu, ktorá sa ľahko inštaluje a nehrdzavie.

  • kvalitné vyhotovenie bez hrdze
  • extrémne ľahká a flexibilná hadica
  • ľahká inštalácia
  • Dĺžka: 1,5 m.
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

Ďalšie informácie

  • 1,5 m.

  • jednoduchá inštalácia na všetky štandardné batérie.

  • vyrobené z netoxického materiálu EPDM.

  • nehrdzavejúca oceľ s chrómovaním.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.