HandyWrench, univerzálne predĺžovacia rukoväť pre ráčnu (gedor)

22 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Objavte univerzálne predĺženie pre ráčnu pre každého, kto sa pravidelne stretáva s problémami pri dosahovaní neprístupných matíc. Predĺženie je zvyčajne vhodné na ručné použitie alebo ako predĺženie elektrických vŕtačiek. Je to profesionálny ručný nástroj pre mechanikov, strojníkov, technikov, inštalatérov, správcov a pre kohokoľvek, kto pracuje s motorovými vozidlami, stavebnými strojmi, opravami a údržbou poľnohospodárskych strojov!

  • Dosahuje neprístupné miesta
  • Zachytenie, skrutkovanie, odskrutkovanie, uvoľnenie
  • Vhodné pre vŕtačky a elektrické vŕtačky
  • Spojenie na oboch stranách
  • Pracujte rýchlo a efektívne
  • Materiál: ultrazvukový zváraný ABS plast
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
DOSIAHNITE NEDOSIAHNUTEĽNÉ
Cítite sa často v chúlostivej polohe, keď nedosiahnete bod, v ktorom potrebujete odskrutkovať skrutku alebo maticu? Z dôvodu nepríjemného uhla pomaly odskrutkujete maticu kliknutím a proces opravy trvá nekonečne dlho? Nakoniec jeHandyWrench nástrojom, ktorý ste vždy chceli a v ktorý ste vždy dúfali! Ručné vysúvanie a dosiahnutie všetkých neprístupných a ťažko prístupných miest v akomkoľvek uhle a ukončenie stresujúcich momentov a skrátenie doby opravy.
POUŽITIE
Predĺženie vysokokvalitného zváraného plastového HandyWrench poskytuje stabilnú priľnavosť bez kĺzania, stačí naň nainštalovať ráčnu a ste pripravení dosiahnuť miesto, ktoré ste neboli schopní dosiahnuť, alebo ste ho dosiahli s veľkými ťažkosťami. HandyWrench môžete tiež pripojiť k vašej vŕtačke na urýchlenie práce. Inštalácia ráčny alebo vŕtačky je možná na obidve strany predlžovacieho kábla. Predĺžte svoj dosah až na 24 cm a utiahnite alebo odskrutkujte všetky skryté a nepríjemné matice.

Ďalšie informácie

  • ultrazvukový zváraný ABS plast

  • 224 cm x 2,8 cm x 1,9 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.