HangStar, súbor inovatívnych vešiakov

12 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

15,90 (-16%)

Vyberte množstvo:

1x 15,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 11,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 9,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Predstavujeme Vám najvšestrannejší vešiak HangStar, ktorý možno jednoducho nainštalovať bez vŕtania, nosnosť má až 6 kilogramov, nezanecháva stopy na podklade a môžete ho použiť vždy znova a znova! HangStar je vyrobený z odolného
PVC plastu a silikónu, ktorý sa prichytí na každý podklad pomocou silného lepidla na zadnej strane. Vhodný je na použitie vo všetkých priestoroch, aj vlhkých, pretože je odolný voči vode, plesniam a olejom!

 • v sade 8 priehľadných vešiakov HangStar
 • vhodné na viacnásobné použitie
 • nosnosť do 6 kg
 • umývateľné pod tečúcou vodou
 • jednoduchá montáž bez vŕtania
 • vhodné na keramiku, sklo, oceľ, dvere, nábytok
 • Sada obsahuje: 8x HangStar vešiak
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ZAVESTE ČOKOĽVEK KAMKOĽVEK CHCETE
Unikátny transparentný dizajn sa postará o to, že môžete HangStar upevniť do každého priestoru, presne tam, kde ho potrebujete! HangStar vešiak je mimoriadne odolný, nosnosť má až 6 kg a jeho montáž je jednoduchá – jednoducho ho bez vŕtania nalepíte na rovný podklad, vytlačíte vzduchovú bublinu medzi podkladom a lepidlom a bez obáv môžete zavesiť čo len chcete! Vhodný je na použitie vo všetkých priestoroch, odolný je voči vode, plesniam, oleju a výborne sa prichytí na sklo, keramiku, oceľ, rovný nábytok a nenafarbené steny!
VIACNÁSOBNÉ POUŽITIE BEZ STÔP
HangStar vešiak môžete jednoducho nalepiť na požadovaný podklad bez obáv, že by za sebou zanechal stopy! Podľa potreby ho môžete premiestniť na iné miesto, umyť pod tečúcou vodou a tým prinavrátiť silu lepidlu! HangStar je mimoriadne odolný a trvácny, preto je vhodný na použitie aj v kúpeľni, pod sprchou a v kuchyni. V sade dostanete až 8 vešiakov, ktoré sú svojím jedinečným transparentným dizajnom skoro neviditeľné a sú vhodné do každého priestoru. Zaveste všetko, čo potrebujete, presne tam, kam chcete – pomocou jedinečných vešiakov HangStar!

Ďalšie informácie

 • 8x HangStar vešiak

 • priehľadná, 6×6 cm

 • do 6 kg

 • na očistený rovný povrch prilepte vešiak tak, aby medzi podkladom a vešiakom nebola vzduchová bublina. Nie sú vhodné na použitie na namaľovaných stenách.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.