HoldStar, viacúčelový vešiak, ktorý využije priestor aj pod policami

30 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

Original price was: 21,90 €.Current price is: 18,90 €.(-14%)

Vyberte množstvo:

1x 18,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

HoldStar využije nevyužitý priestor vo vašej domácnosti a postará sa o to, aby vaše kuchynské pomôcky boli vždy upratané a na dosah ruky! Vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, vďaka ktorej sú vešiaky veľmi odolné a dostatočne pevné na to, aby na nich bolo možné zavesiť všetko od lyžičiek, kuchynských pomôcok, riadu, uterákov až po rukavice! Môžete ho použiť aj v kúpeľni, v skrini alebo na akejkoľvek poličke vhodnej veľkosti!

  • Úspora miesta
  • Silný a odolný
  • Jednoduchá inštalácia
  • Viacúčelové použitie
  • Vysoká kvalita
  • Balenie obsahuje: 1x HoldStar
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
UŠETRITE PRIESTOR A PREHĽADNE ULOŽTE PREDMETY
HoldStar je perfektná pomôcka šetriaca miesto! Ponúka pohodlný a priehľadný spôsob skladovania, môžete na ňu zavesiť kuchynské pomôcky, misky, riad, uteráky alebo dokonca oblečenie - všetko môžete zavesiť pod skriňu!
Silný a odolný
Vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, vďaka ktorej sú vešiaky veľmi odolné a dostatočne pevné, aby sa na ne mohli zavesiť poháre alebo riad!
KVALITNÝ DIZAJN A JEDNODUCHÉ POUŽITIE
HoldStar je vyrobený z odolného a pevného materiálu, ktorý umožňuje vešiaku pevne stáť na svojom mieste! Jeho jednoduchý dizajn ponúka ľahkú inštaláciu a viacúčelové použitie! Môžete ho nainštalovať nielen v kuchyni, ale aj v kúpeľni, spálni alebo v akejkoľvek skrini!

Ďalšie informácie

  • 1x HoldStar

  • vysoko kvalitná oceľ

  • (cca) 26,2 x 6,5 cm

  • čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.