HoldStar, viacúčelový vešiak, ktorý využije priestor aj pod policami

18 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

18,90 (-14%)

Vyberte množstvo:

1x 18,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

HoldStar využije nevyužitý priestor vo vašej domácnosti a postará sa o to, aby vaše kuchynské pomôcky boli vždy upratané a na dosah ruky! Vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, vďaka ktorej sú vešiaky veľmi odolné a dostatočne pevné na to, aby na nich bolo možné zavesiť všetko od lyžičiek, kuchynských pomôcok, riadu, uterákov až po rukavice! Môžete ho použiť aj v kúpeľni, v skrini alebo na akejkoľvek poličke vhodnej veľkosti!

 • Úspora miesta
 • Silný a odolný
 • Jednoduchá inštalácia
 • Viacúčelové použitie
 • Vysoká kvalita
 • Materiál: vysoko kvalitná oceľ
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
UŠETRITE PRIESTOR A PREHĽADNE ULOŽTE PREDMETY
HoldStar je perfektná pomôcka šetriaca miesto! Ponúka pohodlný a priehľadný spôsob skladovania, môžete na ňu zavesiť kuchynské pomôcky, misky, riad, uteráky alebo dokonca oblečenie - všetko môžete zavesiť pod skriňu!
Silný a odolný
Vyrobený z vysoko kvalitnej ocele, vďaka ktorej sú vešiaky veľmi odolné a dostatočne pevné, aby sa na ne mohli zavesiť poháre alebo riad!
KVALITNÝ DIZAJN A JEDNODUCHÉ POUŽITIE
HoldStar je vyrobený z odolného a pevného materiálu, ktorý umožňuje vešiaku pevne stáť na svojom mieste! Jeho jednoduchý dizajn ponúka ľahkú inštaláciu a viacúčelové použitie! Môžete ho nainštalovať nielen v kuchyni, ale aj v kúpeľni, spálni alebo v akejkoľvek skrini!

Ďalšie informácie

 • vysoko kvalitná oceľ

 • (cca) 26,2 x 6,5 cm

 • čierna

 • 1x HoldStar

 • jednoducho zasuňte zakrivenú časť vešiaka na policu a ten zostane na svojom mieste.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.