HomeMadePasta, sada na výrobu domácich cestovín

14 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

20,90 (-43%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
Dodanie z EU skladu. 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chuť domácich cestovín sa v žiadnom prípade nedá porovnať s kupovanými. Čaro spočíva aj v tom, že sa dajú podľa želania tvarovať alebo farbiť rôznymi potravinami. S touto praktickou sadou budete môcť ľahko a rýchlo vyrobiť až 5 rôznych druhov cestovín!

 • Pripravte si dokonalé domáce cestoviny
 • 5 nástavcov na rôzne tvary rezancov, špagiet a pod.
 • Zrkadlovo vyleštený povrch – zabraňuje hromadeniu zvyškov potravy
 • 100% bezpečné materiály, bez BPA
 • Viacúčelové použitie a rýchla príprava
 • Ľahko sa čistí
 • Balenie obsahuje 1x sada na výrobu domácich cestovín s 5 rôznymi prílohami
Return advantage icon Dodanie z EU skladu.
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRIPRAVTE SI ČERSTVÉ CESTOVINY DOMA
Domáce cestoviny sú najlepšej kvality, kvôli surovinám, z ktorých sú vyrobené. Chutia lepšie ako hromadne vyrábané cestoviny, sú kompaktné a vyrobené podľa individuálnych chutí.
5 rôznych nástavcov
Sada HomeMadePasta pozostáva z praktického nástroja na výrobu domácich cestovín a z 5 nástavcov na výrobu rôznych cestovín: hrubé / tenké špagety, široké rezance atď.
Vysoká kvalita
Sada je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a zrkadlovo leštený povrch umožňuje ľahké čistenie.

Ďalšie informácie

 • 1x sada na výrobu domácich cestovín s 5 rôznymi prílohami

 • strieborná

 • nehrdzavejúca oceľ

 • 135 x 60 x 90 x 135 cm (pozri obrázok)

 • 700 g

 • Cestoviny sa skladajú väčšinou z pšeničnej múky a vajec. Môžu byť tiež vyrobené z kukuričnej múky, ryžovej múky, gaštanovej múky, pohánkovej múky, celozrnnej múky, s vajcami alebo bez vajec. Pridaním korenín a byliniek je možné vytvoriť viac variácií, ako napríklad: čili cestoviny, hubové cestoviny alebo čokoládové cestoviny. Pridaním prášku z paradajok alebo špenátu vytvoríte farebné cestoviny, ktoré vyzerajú zaujímavé hlavne pre deti.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.