HomeMadePasta, sada na výrobu domácich cestovín

11 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

Original price was: 36,90 €.Current price is: 20,90 €.(-43%)

Vyberte množstvo:

1x 20,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chuť domácich cestovín sa v žiadnom prípade nedá porovnať s kupovanými. Čaro spočíva aj v tom, že sa dajú podľa želania tvarovať alebo farbiť rôznymi potravinami. S touto praktickou sadou budete môcť ľahko a rýchlo vyrobiť až 5 rôznych druhov cestovín!

 • Pripravte si dokonalé domáce cestoviny
 • 5 nástavcov na rôzne tvary rezancov, špagiet a pod.
 • Zrkadlovo vyleštený povrch – zabraňuje hromadeniu zvyškov potravy
 • 100% bezpečné materiály, bez BPA
 • Viacúčelové použitie a rýchla príprava
 • Ľahko sa čistí
 • Balenie obsahuje 1x sada na výrobu domácich cestovín s 5 rôznymi prílohami
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRIPRAVTE SI ČERSTVÉ CESTOVINY DOMA
Domáce cestoviny sú najlepšej kvality, kvôli surovinám, z ktorých sú vyrobené. Chutia lepšie ako hromadne vyrábané cestoviny, sú kompaktné a vyrobené podľa individuálnych chutí.
5 rôznych nástavcov
Sada HomeMadePasta pozostáva z praktického nástroja na výrobu domácich cestovín a z 5 nástavcov na výrobu rôznych cestovín: hrubé / tenké špagety, široké rezance atď.
Vysoká kvalita
Sada je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a zrkadlovo leštený povrch umožňuje ľahké čistenie.

Ďalšie informácie

 • 1x sada na výrobu domácich cestovín s 5 rôznymi prílohami

 • strieborná

 • nehrdzavejúca oceľ

 • 135 x 60 x 90 x 135 cm (pozri obrázok)

 • 700 g

 • Cestoviny sa skladajú väčšinou z pšeničnej múky a vajec. Môžu byť tiež vyrobené z kukuričnej múky, ryžovej múky, gaštanovej múky, pohánkovej múky, celozrnnej múky, s vajcami alebo bez vajec. Pridaním korenín a byliniek je možné vytvoriť viac variácií, ako napríklad: čili cestoviny, hubové cestoviny alebo čokoládové cestoviny. Pridaním prášku z paradajok alebo špenátu vytvoríte farebné cestoviny, ktoré vyzerajú zaujímavé hlavne pre deti.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.