Gardena vrtačkove čerpadlo, HomePumpPRO

10 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

29,90 

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 24,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 30,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 6 ľudí si práve prezerá tento produkt

Vysoko výkonné vodné čerpadlo HomePump PRO na čerpanie vody a iných tekutín, ktoré funguje po pripojení ručného vŕtačky. Skvelé na zalievanie záhrady, vyprázdňovanie akvárií, nádrží, studní, bazénov, koryt a dokonca aj vodných postelí. Inovatívne a ľahko použiteľné riešenie na prúdenie tekutín z jedného zdroja do druhého je nevyhnutným doplnkom v každej domácnosti, záhrade alebo dielni!

 • Jednoduché a rýchle pripojenie
 • Činnosť 3200 otáčok/min resp. litrov/min
 • Pre vŕtačky s výkonom 350 W alebo viac
 • Silný plast a nehrdzavejúca oceľ
 • Vonkajší priemer: 21mm/0.83 inch
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
SILA A ÚČINNOSŤ NA DLANI V záplave všetkých možných typov čerpadiel predstavujeme teraz najjednoduchší variant prietokového čerpadla pre každodenné potreby v záhrade alebo dome, HomePump PRO. Toto čerpadlo je najlepšou voľbou na prečerpanie kvapalín do výšky 2 metrov. Jednoducho pripojíte na čerpadlo dva konce záhradnej hadice, vašu ručnú vŕtačku a hneď môžete začať s čerpaním. Spodná hadica vodu privádza a hadica nad vŕtačkou odvádza. Rýchlosť prietoku vody môžete kontrolovať rýchlosťou vŕtačky, dosiahnuť môžete až max. 52 litrov prečerpanej vody za minútu resp. 3200 otáčok za minútu.
KVALITNÁ VÝROBA JE KĽÚČOVÁ Špeciálna pozornosť pri výrobe čerpadla HomePump PRO bola venovaná výberu kvalitných materiálov. Tie sú nevyhnutne potrebné, pretože len tak sa dá vyhnúť hrdzaveniu a opotrebeniu. Silne tvrdený plast a vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ zabezpečujú trvácnosť a kvalitu čerpadla, ktoré vám bude ešte dlho slúžiť.

Ďalšie informácie

 • 21mm/0.83 inch

 • zosilnené PVC a nehrdzavejúca oceľ

 • modrá

 • vŕtačky s výkonom 350 W alebo viac

 • cca 125 mm x 107 mm x 78.6 mm/4.92 inch x 4.21 inch x3.09 inch

 • maximálny výškový rozdiel je 2 ma najdlhšia čerpacia vzdialenosť je 15 m

 • čerpadlo môže čerpať vodu medzi 5 – 60 ° C

 • čerpadlo nie je vhodné na čerpanie benzínu a horľavých kvapalín

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.