HomePump PRO, vodné čerpadlo na ručnú vŕtačku

25 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

Original price was: 32,99 €.Current price is: 25,99 €.(-21%)

Vyberte množstvo:

1x 25,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,99 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

HomePump PRO je vysoko výkonné vodné čerpadlo na čerpanie a odčerpávanie vody a iných kvapalín s pripojením na ručnú vŕtačku. Ideálne na zavlažovanie záhrady, vyprázdňovanie akvárií, nádrží, fontán, bazénov, jazierok a dokonca vodných postelí. Inovatívne a jednoduché riešenie na prenos kvapalín z jedného zdroja do druhého, nevyhnutný nástroj v každej domácnosti, záhrade alebo dielni!

 • Jednoduché a rýchle pripojenie
 • Prevádzka pri 3200 ot./min alebo 52 litrov/min
 • Pre vŕtačky s výkonom 350 W alebo viac
 • Pevný plast a nehrdzavejúca oceľ
 • V balení: 1x HomePump
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

VÝKON A ÚČINNOSŤ V DLANI VAŠEJ RUKY

V záplave typov čerpadiel dostupných na trhu je teraz najjednoduchšou voľbou pre každodenné úlohy v záhrade alebo domácnosti HomePump PRO. Je to najlepšia voľba pre čerpanie kvapalín až do výškového rozdielu 2 metre. Stačí pripojiť oba konce záhradnej hadice a vašu ručnú vŕtačku k čerpadlu a môžete začať čerpať. Hadica pripojená pod čerpadlom dodáva vodu, zatiaľ čo hadica nad vŕtačkou ju odvádza. Prietok vody je regulovaný rýchlosťou vŕtačky a môže dosiahnuť až maximálne 52 litrov čerpanej vody za minútu alebo 3200 ot./min.

KĽÚČOM JE KVALITNÉ SPRACOVANIE

Pri výbere kvalitných materiálov pre HomePump PRO bola venovaná osobitná starostlivosť. Sú nevyhnutné, pretože sú jediným spôsobom, ako sa vyhnúť hrdzaveniu a opotrebeniu. Veľmi posilnený plast a kvalitná nehrdzavejúca oceľ zaručujú dlhovekosť a kvalitu čerpadla, ktoré vám bude slúžiť dlhú dobu.

Ďalšie informácie

 • 1x HomePump

 • posilnený PVC a nehrdzavejúca oceľ

 • Modrá

 • vŕtačky s výkonom 350 W alebo viac, Povolené teploty: čerpadlo môže čerpať vodu medzi 5-60 stupňami Celzia

 • Vnútorný priemer: 15,8 mm/0,62 palca, Vonkajší priemer: 21 mm/0,83 palca, Rozmery: približne 125 mm x 107 mm x 78,6 mm/4,92 palca x 4,21 palca x 3,09 palca, Rozmery čerpania: maximálny výškový rozdiel 2 m, maximálna vzdialenosť čerpania 15 m

 • čerpadlo nie je vhodné na čerpanie paliva a horľavých kvapalín

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.