HomeStrip, vodeodolná a samolepiaca tesniaca páska

27 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

15,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 15,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 13,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 17 ľudí si práve prezerá tento produkt

Profesionálna vodeodolná páska vytvára bariéru okolo drezov, zabraňuje usadzovaniu nečistôt pod podlahou, aj pod wc misou. Jednoducho pásku odlepte, prilepte na želaný povrch, pritlačte. Je vhodná na utesnenie vaní, spŕch aj umývadiel!
S HomeStrip nebudete potrebovať žiadne náradie a prácu dokončíte v priebehu pár minút.

  • odolná proti vlhkosti a špine
  • vytvára bariéry odolné voči vlhkosti
  • zabraňuje usadzovaniu nečistôt pod podlahou
  • nepremokavá a samolepiaca
  • široký rozsah použitia

 

  • MATERIÁL: PVC
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
UTESNITE ČO POTREBUJETE V PRIEBEHU PÁR MINÚT
HomeStrip je ideálna na utesnenie vaní a spŕch! Môže byť tiež vhodná na utesnenie medzier na sporáku, umývadlách, toaletách…! Jednoducho odlepte, nalepte a pritlačte samolepiacu pásku na požadovaný povrch. Hotovo máte v priebehu pár minút bez náradia, bez problémov a bez odpadu!
ODOLNÁ VOČI VODE A ŠPINE
HomeStrip vytvára bariéru okolo drezov, zabraňuje usadzovaniu nečistôt pod podlahou, aj pod wc misou.. Je vyrobená z PVC - šetrného k životnému prostrediu, bez zápachu, odolná voči vysokým teplotám aj chladu, páska veľmi dlho vydrží.
JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA
Pred nalepením vyčistite miesto, na ktoré chcete prilepiť HomeStrip. Pásku odlepte a nalepte na požadovaný povrch. Venujte pozornosť pokrčeniu stredovej línie pásky, skúste ju prilepiť k spoju povrchu. Pásku obrežte podľa potreby. Aby páska držala pevne, môžete ju pritlačiť pomocou pravítka alebo niečoho iného a je to!

Ďalšie informácie

  • PVC

  • 180 g

  • L: 3,2m x W: 3,8cm

  • biela

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.