HomeStrip, vodeodolná a samolepiaca tesniaca páska

40 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

Original price was: 23,99 €.Current price is: 16,99 €.(-29%)

Vyberte množstvo:

1x 16,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,09 / kus Ušetrite 3,80 
Najlepšia cena
3x 14,09 / kus Ušetrite 8,70 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Profesionálna vodeodolná páska vytvára bariéru okolo drezov, zabraňuje usadzovaniu nečistôt pod podlahou, aj pod wc misou. Jednoducho pásku odlepte, prilepte na želaný povrch, pritlačte. Je vhodná na utesnenie vaní, spŕch aj umývadiel!
S HomeStrip nebudete potrebovať žiadne náradie a prácu dokončíte v priebehu pár minút.

  • odolná proti vlhkosti a špine
  • vytvára bariéry odolné voči vlhkosti
  • zabraňuje usadzovaniu nečistôt pod podlahou
  • nepremokavá a samolepiaca
  • široký rozsah použitia

 

  • MATERIÁL: PVC
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
UTESNITE ČO POTREBUJETE V PRIEBEHU PÁR MINÚT
HomeStrip je ideálna na utesnenie vaní a spŕch! Môže byť tiež vhodná na utesnenie medzier na sporáku, umývadlách, toaletách…! Jednoducho odlepte, nalepte a pritlačte samolepiacu pásku na požadovaný povrch. Hotovo máte v priebehu pár minút bez náradia, bez problémov a bez odpadu!
ODOLNÁ VOČI VODE A ŠPINE
HomeStrip vytvára bariéru okolo drezov, zabraňuje usadzovaniu nečistôt pod podlahou, aj pod wc misou.. Je vyrobená z PVC - šetrného k životnému prostrediu, bez zápachu, odolná voči vysokým teplotám aj chladu, páska veľmi dlho vydrží.
JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA
Pred nalepením vyčistite miesto, na ktoré chcete prilepiť HomeStrip. Pásku odlepte a nalepte na požadovaný povrch. Venujte pozornosť pokrčeniu stredovej línie pásky, skúste ju prilepiť k spoju povrchu. Pásku obrežte podľa potreby. Aby páska držala pevne, môžete ju pritlačiť pomocou pravítka alebo niečoho iného a je to!

Ďalšie informácie

  • PVC

  • 180 g

  • L: 3,2m x W: 3,8cm

  • biela

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.