iWin, víťazná multifunkčná pomôcka pre iPhone

42 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 24,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nová iPhone pomôcka vám umožňuje nabíjanie batérie telefónu a počúvanie hudby naraz! Super rýchle nabíjanie telefónu a použitie AUX kábla je teraz možné súčasne! Špičková výroba z najlepších materiálov a zaistená spokojnosť pri vyriešení večného problému nových iPhonov.

  • Hudba
  • Nabíjanie
  • Volanie
  • Kontrola
  • Dizajn
  • Kompatibilita: novšie iPhone modely s USB C vstupom
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
iRIEŠENIE
Večným problémomnových iPhone modelov je, že z dôvodu jedného vstupu a výstupu nemôžeme nabíjať baterku a zároveň počúvať hudbu. Chvíľami to môže byť nepríjemné a otravné, všakže? Teraz ale máme riešenie priamo na dlani; ani nie ako dlaň veľká pomôcka, ktorá vyrieši nepríjemný problém raz a navždy. iWin pripojíte na vstup na nabíjanie, ovinie sa okolo telefónu, takže nepredstavuje prekážku a vyzerá veľmi diskrétne.
MULTIFUNKČNÁ POMÔCKA = VÍŤAZSTVO
iWin má 2 vstupy, jeden na nabíjanie a druhý na zvuk. Môžete súčasne nabíjať telefón a počúvať hudbu, alebo sa rozprávať cez reproduktor. Okrem toho je na samotnom adaptéri pridaný prsteň pre vaše prsty, takže telefón vám už nevypadne z rúk. Prsteň sa môže použiť aj ako stojan, telefón môžete horizontálne postaviť na kuchynskú linku, písací stôl, nočný stolík a tak si uľahčiť pozeranie filmov. Názov hovorí za všetko - iWin!
ŠPIČKOVÝ DIZAJN A KVALITA
Naši zákazníci sú mimoriadne spokojní, pretože až 99,3% používateľov odporúča nákup. Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste, preto dávame prednosť kvalitnej výrobe. iWin má AUX výstup, zabezpečuje 100 % kvalitný zvuk bez šumov a deformácií. Nabíjačka nabíja rýchlosťou 2A za súčasného používania AUX výstupu. Počas počúvania hudby môžete preberať hovory a kalibrovať intenzitu zvuku. Po prerušení hovoru sa hudba automaticky znova spustí. Prenos dát s adaptérom nie je možný.

Ďalšie informácie

  • novšie iPhone modely s USB C vstupom

  • čierna

  • prípojka na nabíjanie, prípojka na slúchadlá, držiak a stojan v jednom

  • vysokokvalitný ABS plast

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.