Lisovacie klieste | kliešte pre káble 3V1 | CableStar

47 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

Original price was: 34,90 €.Current price is: 23,90 €.(-32%)

Vyberte množstvo:

1x 23,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 10,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 27,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Aby vás už nikdy žiadna úloha alebo problém neprekvapili. Vybavte svoju dielňu kvalitným náradím a pomôckami, ktoré vám budú nápomocné pri všetkých projektoch – doma alebo v práci.

  • Náradie je vyrobené z kvalitného materiálu
  • Vhodné na strihanie drôtov a káblov
  • 1 náradie môže realizovať 5 úloh
  • Materiál: kov, umelohmotný materiál
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NÁRADIE 5 V 1
Náradie na strihanie drôtov a káblov nie je len ďalším z radu klieští. Jedná sa o náradie, ktoré sa dokáže popasovať s 5 rozličnými úlohami, preto bude nepostrádateľným sprievodcom všetkých projektov a opráv. Oceľové čeľuste klieští zdolajú aj najhrubšie drôty a káble, ktoré sa vďaka kvalitnému patentu počas práce nepoškodia. Dĺžku drôtu môžete jednoducho a rýchlo nastaviť.
KVALITNÁ VÝROBA PRE ÚČINNÚ PRÁCU
Náradie na strihanie drôtov a káblov je vyrobené z kvalitného a odolného materiálu. Okrem toho sa vyznačuje precíznou a premyslenou výrobou a praktickými patentmi, ktoré umožňujú presne, rýchlo a efektívne vykonávať prácu.
NÁRADIE NA ROZLIČNÉ MATERIÁLY
Náradie na strihanie drôtov si poradí s drôtmi a káblami z rozličných materiálov. Bez ohľadu na to, či sa jedná o hliníkový alebo medený drôt , pomocou tohto náradia ho bez väčších problémov spracujete resp. rozstrihnete. Aj hrubšie drôty dokážete ľahko prestrihnúť, pretože náradie má kvalitné, hrubé a ergonomicky tvarované rúčky.

Ďalšie informácie

  • kov, umelohmotný materiál

  • čierno-červená

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.