Kefa na čistenie žalúzií, BlindsBrush

46 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

17,90 (-18%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

7 kefiek z mikrovlákna kombinovaných v 1 ergonomickom držiaku, špeciálne navrhnutých na čistenie žalúzií a podobných predmetov! BlindsBrush vyčistí 6 žalúzií naraz, zhora aj zdola súčasne! Použitie BlindsBrush na dokonalé vyčistenie žalúzií jediným ťahom!

 • 2x rýchlejšie čistenie
 • Rýchlo čistí obe strany žalúzií
 • Ergonomická rukoväť pre bezpečné čistenie
 • Mäkké, ale účinné kefky z mikrovlákna
 • Viacúčelové použitie: normálne žalúzie, vertikálne žalúzie, vetracie otvory na klimatizáciách…
 • Prateľné a opakovane použiteľné
 • Balíček obsahuje: 1x BlindsBrush
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

2X RÝCHLEJŠIE ČISTENIE ŽALÚZIÍ

Inovatívny dizajn BlindsBrush pozostáva zo 7 kefiek z mikrovlákna kombinovaných v 1 ergonomicky navrhnutom držiaku! BlindBrush je určený na čistenie žalúzií na oboch stranách súčasne!

Jednoduché a efektívne

Jednoducho uchopte rukoväť a vložte kefky medzi 6 žalúzií! Presúvajte BlindsBrush doľava a doprava a on zachytí všetkú špinu a prach!

NAJJEDNODUCHŠÍ SPÔSOB ČISTENIA ŽALÚZIÍ

Zabudnite na časovo náročné čistenie žalúzií utierkami a inými handričkami a vyhnite sa drobným porezaniam počas čistenia! Použite BlindsBrush na skrátenie času čistenia o polovicu, vaše žalúzie budú čisté a bez prachu a vaše ruky budú nepoškodené a odpočinuté!

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Marta L. 39 min ·
Aký jednoduchý, ale účinný produkt. Čistenie žalúzií sa s touto pomôckou stalo úplne jednoduchým! Vrelo odporúčam každému! Comment's image
Komentár Zdieľať
(13)
Marek K. 39 min ·
Moja profesia je čistenie a údržba klimatizácií a musím povedať, že som nadšený čistením vetracích otvorov pomocou tejto skvelej pomôcky! Comment's image
Komentár Zdieľať
(14)
Bianka C. 35 min ·
Čistenie žalúzií bolo pre mňa skutočnou nočnou morou! Čistenie každej žalúzie zvlášť ma unavovalo ešte predtým, ako som začala! Teraz čistím 6 žalúzií naraz a veľmi pedantne! Skvelý produkt!
Komentár Zdieľať
(6)
Jaroslav P. 19 min ·
Vyčistil som s tým rolety na našej chate! Konečne som sa zbavil peľu, ktorý sa hromadil v štrbinách!
Komentár Zdieľať
(9)

Ďalšie informácie

 • 1x BlindsBrush

 • kefky: 100% bavlna a mikrovlákno, rukoväť: vysoko kvalitný ABS

 • ručné pranie s jarou a teplou vodou

 • normálne žalúzie, vertikálne žalúzie, vetracie otvory na klimatizáciách …

 • Jednoducho uchopte držadlo a vložte kefky medzi 6 žalúzií! Prejdite po žallúziách doľava a doprava a všetka špina a prach sa nalepí na kefky!

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.