KickBall, futbalová tréningová pomôcka na zlepšenie reakčného času, techniky a kontroly nad loptou

42 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

19,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

Sólo tréning nebol nikdy zábavnejši! KickBall ponúka perfektný futbalový tréning a pomáha hráčom zlepšovať ich zručnosti. Hands-free tréningová pomôcka umožňuje hráčom maximalizovať počet dotykov s loptou s väčšou pohyblivosťou, je skvelá pre zlepšenie reakčného času a kontroly nad loptou. Trénujte a vylepšujte svoju techniku ​​bez toho, aby vám druhý hráč musel poslať loptu späť!

 • Sólo futbalový tréning
 • Pomáha zlepšovať kontrolu nad loptou, reakčný čas a techniku
 • Kinetická elastická šnúra dlhá 84 cm sa dá roztiahnuť na 158 cm
 • Nastaviteľný pás na suchý zips
 • Vhodné pre lopty s veľkosťou 3,4 a 5
 • Vhodné pre deti i dospelých
 • Lopta nie je súčasťou balenia
 • Farba: čierna + žltá
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
TRÉNUJ KDEKOĽVEK
KickBall ponúka perfektný futbalový tréning kdekoľvek a pomáha hráčom zlepšovať ich zručnosti! Bez potreby ďalšieho hráča, ktorý vám kope loptu späť, budete môcť vylepšiť reakčný čas, techniku ​​a kontrolu nad loptou!
PRIPNI A KOPNI
Táto inovatívna tréningová pomôcka vám umožňuje jednoducho pripnúť loptu, nastaviť pás a ste pripravení ísť! KickBall má dlhú kinetickú elastickú šnúru, ktorá sa môže roztiahnuť až do 158 cm a ponúka tréning bez použitia rúk a bez zbytočného hľadania lopty! Zamerajte svoju energiu na tréning s cieľom zlepšiť svoje futbalové schopnosti!
KONTROLA NAD LOPTOU - PRE DETI A DOSPELÝCH
Kto nemá rád dobrý, ale zábavný tréning? KickBall ponúka perfektný tréning pre deti, dospelých, doma alebo na lúke! Tento tréner kopov uvoľní vaše ruky a maximalizuje počet dotykov s loptou! KickBall vám pomôže zvýšiť pocit prieniku, streľby, prijímania, driblovania a celkovej práce na nohách. Okoreňte svoj tréning a vylepšite svoje zručnosti kdekoľvek a kedykoľvek!

Ďalšie informácie

 • čierna + žltá

 • pás na suchý zips a elastická šnúra

 • vhodné pre klasické futbalové lopty s veľkosťou 3,4 a 5

 • nastaviteľný pás

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.