Kidglove, rukavička, ktorá masíruje svrbiace ďasná a chráni pršteky

38 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

20,99 (-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Jedinečná rukavička Kidglove dôkladne prilieha k ruke vášho dieťaťa a chráni ju počas rastu prvých zúbkov. Anatomicky vytvarovaný silikónový okraj na rukavičke masíruje a upokojuje svbriace ďasná a chráni pršteky a nechty pred prvými zúbkami. Výborné riešenie aj v noci, keď bezpečným spôsobom chráni pred poškrabaním tváre!

 • Jedinečné riešenei pre bábätká v prvom roku veku
 • rukavička Kidglove zároveň masíruje, chráni a bezpečne zabáva
 • masíruje ďasná, chráni pršteky a nechty, chráni tvár pred poškrabaním
 • vyrobená je zo 100 % bavlny a silikónu potravinárskeho pôvodu – netoxického druhu silikónu, ktorý neobsahuje žiadne chemické plniclá alebo vedľajšie produkty
 • potravinársky silikón je vysoko odolný voči poškodeniam, netvrdne, nepraská a neodlupuje sa
 • silikón sa môže pre potreby čistenia aj tepelne sterilizovať
 • Farba: biela s farebnými bodkami a modrým silikónom; biela s farebnými bodkami a ružovým silikónom
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
JEDINEČNÁ POMÔCKA POČAS PRVÉHO ROKU ŽIVOTA
Kidglove je inovatívna pomôcka pre všetky deti počaj ich prvého roku života, ktorá im napomáha pri prekonať obdobie rastu prvých zúbkov zábavným a bezpečným spôsobom. Pomocou jemného suchého zipsu rukavica starostlivo prilieha k detskej ruke a zostane na svojom mieste – aj v noci, keď chráni tváričku pred poškrabaním!
SILIKÓN A NIE PLAST
Anatomicky tvarovaný okraj Kidglove je vyrobený zo silikónu potravinového pôvodu, ktorý je bezpečný na použitie, neodlupuje sa, nepraská, je vysoko odolný voči poškodeniam a je výbornou náhradou na plastové hračky. Plasty škodia tak zraviu ako aj životnému prostrediu, preto je silikón správnou voľbou!

Ďalšie informácie

 • biela s farebnými bodkami a modrým silikónom; biela s farebnými bodkami a ružovým silikónom

 • 100 % bavlna a silikón potravinárskeho pôvodu

 • cca. 7 x 7 x 4 cm

 • sterilizácia pri vysokej teplote

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.