KidNails, batériová sada na skracovanie detských nechtíkov

20 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

19,90 (-20%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Predstavujeme vám Kidnails, bezpečnejšiu alternatívu klasických detských klieští a nožničiek na nechty. Inovačná sada bezpečne a skoro nepočuteľne skráti detské nechtíky pomocou krútiacich sa pilníkov. Sada ich obsahuje 5, ich ostrosť je prispôsobená veku dieťaťa a požadovanému nastaveniu.Rozličné farby vám povedia, ktorý pilník je najvhodnejší pre určitý vek, od prvých mesiacov až po druhý rok veku dieťaťa.

 • Vybavené sú aj LED svetlom pre ešte presnejšie použitie
 • bezpečná náhrada za detské klieštiky a nožničky na nechty
 • temer nepočuteľná činnosť dieťa neznepokojuje
 • 5 rozličných pilníkov pre 5 rozličných nastavení, od 0 do 24 mesiacov
 • teraz budete môcť nechtíky skrátiť medzitým, ako dieťa spí
 • kratšie a hladké nechtíky znižujú možnosť nebezpečných škrabancov po tele a
  tvári
 • sada je vhodná na cestovanie a je výborným darčekom
 • Je to v sade: 1x Kidnails set
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
KIDNAILS MÔŽETE POUŽÍVAŤ POČAS SPÁNKU
Kidnails skutočne funguje temer nepočuteľne a pilníky pre prvé mesiace sú natoľko jemné, že tento predtým stresujúci úkon môžeme vykonať aj počas spánku dieťaťa. Pre lepšiu predstavu – Kidnails vydáva zvuk o sile 30 decibelov, obvyklý rozhovor prebieha pri sile 40 db, v prirodzenom prostredí počujeme zvuky 20 db.Kidnails je výbornou voľbou na skracovanie detských nechtíkov a používať sa môže počas celého obdobia prvých dvoch rokov rastu!
5 FARIEBA PRE 5 ROZLIČNÝCH VÝSLEDKOV
Kidnails sada obsahuje 5 rozličných pilníkov: ultra jemný ružový pilník je vhodný na obdobie prvých 3 mesiacov, potom sa nahradí zeleným do dosiahnutých 11 mesiacov a modrým od 1 roku veku ďalej. Biely pilník je mäkký a je určený na vyhladenia a odstraňovanie prípadnej nečistoty; strieborný je určený na tvarovanie okrajov, ak je to potrebné.Koniec plaču a bolestivých škrabancov kvôli príliš dlhým nechtíkom!
VHODNÝ NA OBDOBIE DO 2 ROKOV
Kidnails sada obsahuje 5 rozličných pilníkov, ktoré sú odstupňované silou opilovania.Preto je vhodná tak na použitie u novorodencov ako aj u dvojročných detí! /Kidnails jemne skráti detské nechtíky a je výnimočne jednoduchý a šikovný na použitie.Jednoducho prepnite smer krútenia počas výmeny rúk a kontrolujte silu krútenia!

Ďalšie informácie

 • 1x Kidnails set

 • 2x batérie typu AA (nedodáva sa)

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.