KiDuda, cumlík, ktorý meria teplotu tela

29 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

16,90 (-15%)

Vyberte množstvo:

1x 16,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 12,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-denná možnosť vrátenia 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Meranie teploty tela ešte nikdy nebolo také jednoduché – tak pre vás, ako aj pre vášho drobca. Kiduda má rovnaký tvar ako  byčajný detský cumeľ a keďže je to pomôcka, na ktorú sú naši drobci najviac zvyknutí, bude meranie teploty maličkosťou a bude ešte presnejšie!

 • zabudovaný teplomer telesnej teploty
 • digitálne znázornenie teploty
 • jednoduché zapnutie jedným tlačidlom
 • rovnakého tvaru ako klasický detský cumeľ
 • meranie teploty bez stresu a sĺz
 • najlepšia alternatíva klasických teplomerov
 • Farba: bielo-modrá
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
KIDUDA TEPLOTU ZMERIA DO 10-60 SEKÚND
Zvýšená teplota je už sama o sebe dôvodom pre slzy, nech je teda aspoň meranie teploty pre dieťa a pre vás príjemnejšie! Vyberte Kidudu, ktorá má rovnaký tvar ako cumeľ, ktorý drobec už dobre pozná a zároveň vykoná dôležitú úlohu s presnosťou až do 0.1 ℃ Určite najpohodlnejšie meranie teploty vášho drobca doposiaľ bude pomocou cumľa Kiduda zrealizované maximálne do 1 minúty!
KIDUDA SI ZAPAMÄTÁ NAMERANÚ TEPLOTU
Cumlík Kiduda vám pred opätovným meraním teploty na digitálnom displeji ukáže poslednú nameranú teplotu, čo vám umožňuje jednoduché a presné sledovanie zlepšenia alebo zvýšenia telesnej teploty dieťaťa. Okrem toho je meranie teploty v ústach jednou z najpresnejších foriem merania a na konci merania vás upozorní jemným zvukovým signálom!
PRESNÉ MERANIE BEZ STRESU
Cumeľ Kiduda bol v prvom rade navrhnutý ako deťom najpriaznivejšia forma merania teploty, pretože je pre nich pomôcka vo forme cumlíka najznámejšia. Po 10 minútach nepoužívania sa automaticky vypne.

Ďalšie informácie

 • bielo-modrá

 • 2 cm

 • silikón potravinovej triedy bez BPA

 • zabudovaná DC 1.5 v (LR/SR-41)

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.