KingStar&QueenStar, súprava náramkov pre páry

18 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 19,90 €.Current price is: 17,90 €.(-10%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nádherné náramky s guličkami z prírodného kameňa sú určené pre všetky zamilované páry a predstavujú prekrásny darček milovanej osobe na Valentína, narodeniny alebo pri inej príležitosti. So sadou dvoch náramkov kráľovskej lásky môžete preukáza svoju náklonnosť skutočne osobitným spôsobom! Jeden náramok založte sebe a druhý osobe, ktorú máte najradšej na celom svete. To vás ešte viac spojí a váš zväzok a lásu urobí ešte trvalejšou.

  • Jedinečný prejav lásky a puta.
  • Výnimočný symbolický význam, ktorý ešte viac upevní váš zväzok.
  • Náramky sú elastické a teda veľmi pohodlné na nosenie.
  • Nadčasový dizajn, ktorý pristane skutočne každému osobnému štýlu.
  • V súprave je: jeden čierny náramok s čiernou korunkou a jeden biely náramok so zlatou korunkou
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ČO SYMBOLIZUJÚ NÁRAMKY KRÁĽOVSKEJ LÁSKY?
Náramky lásky nie sú iba kúskom šperku, ale majú aj symbolický význam, vďaka ktorému sú ešte primeranejšie pre zamilované páry. V súprave sú totiž čierny a biely náramok s očarujúcim detailom: vkusne vytvorená malá zlatá alebo čierna korunka, ktorá symbolizuje kráľovskú lásku medzi vami. Teda takú ako v rozprávkach: lásku, ktorá bude trvať večne!
NÁDHERÝN DARČEK PRE MILOVANÚ OSOBU
Ak neviete, čo darovať svoje milovanej osobe na Valentína, Vianoce, k MDŽ alebo narodeninám, sú náramky pre zamilované páry z prírodného kameňa veľmi vhodnou voľbou. So súpravou náramkov totiž môžete ukázať, aké dôležité je vaše puto a ako chcete, aby trvalo naveky. Prostredníctvom nosenia náramkov lásky si budete ešte bližšie, pretože budete mať pri sebe vždy niečo, čo vám bo pripomínalo milovanú osobu.

Ďalšie informácie

  • jeden čierny náramok s čiernou korunkou a jeden biely náramok so zlatou korunkou

  • prírodný kameň s kovovou korunou

  • ako na obrázku

  • cca. 16,5–19,5 cm , náramky sú elastické

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.