Kvalitné švihadlo, ProJump

30 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

20,99 (-25%)

Vyberte množstvo:

1x 20,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,99 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 15,99 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Hľadáte spôsob, ako spáliť čo najviac kalórií v najkratšom možnom čase a zdvihnúť domáce cvičenie na vyššiu úroveň? Preskakovanie švihadla je jedným z najjednoduchších a zároveň najúčinnejších kardio cvičení. Profesionálne švihadlo pre dospelých ProJump vám ponúka tréning pre celé telo a jedinečný dizajn umožňuje rýchlu a plynulú rotáciu!

  • dokázané,  jedno z najúčinnejších cvičení pre celé telo
  • 10 minút rýchleho preskakovania = 30 minút behu
  • 90 ‘rotácia rukovätí pre plynulé rýchle skákanie
  • ergonomicky tvarované protišmykové rukoväte pre dokonalé uchopenie
  • odolný drôt, ktorý sa nehrčká ani neroztrhne
  • Materiál: ľahký drôt zabalený do odolného termoplastu
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
JEDNODUCHO A ÚČINNE
Preskakovanie švihadla je jedným z najjednoduchších cvičení, ale zároveň jedným z najúčinnejších! Zabudnite na pomalé tempo z detstva - rýchle preskakovanie švihadla je vynikajúce kardio cvičenie na spaľovanie kalórií, získavanie kondície, koordinácie a má priaznivý vplyv na zdravie srdca! Pomocou švihadla pre dospelých ProJump posuňte domáci tréning na vyššiu úroveň!
RÝCHLE TEMPO PRE RÝCHLU SPOTREBU KALÓRIÍ
Rýchle preskakovanie švihadla ProJump sa postará o intenzívne cvičenie, ktoré je možné vykonávať samostatne alebo ako súčasť domáceho tréningu HIIT (intervalový tréning s vysokou intenzitou). Rýchle a konštantné 10-minútové preskakovanie ProJump spaľuje rovnaký počet kalórií ako 30-minútový beh! ProJump má na rukovätiach špeciálne navrhnutý systém, ktorý umožňuje plynulé a rýchle otáčanie drôtu. Ergonomicky tvarované rukoväte, na rozdiel od mnohých na trhu,sú protišmykové.

Ďalšie informácie

  • ľahký drôt zabalený do odolného termoplastu

  • 3 m, nastaviteľná dĺžka

  • ženy a mužov, začiatočníkov a skúsených športovcov

  • skladacie švihadlo

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.