LadyCare, bezdrôtový odstraňovač chĺpkov po celom tele

34 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

22,90 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 22,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 17,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Pomocou odstraňovača chĺpkov LadyCare sa môžete navždy rozlúčiť s ranami a podráždenou pokožkou! Je ľahko použiteľný, bezdrôtový a mimoriadne šetrný. Použite ho na starostlivosť o celé telo od najcitlivejších partií, členkov, kolien až po ruky.

 • Najlepšie výsledky bez vody a krémov
 • Vhodný pre citlivú pokožku
 • Vhodný na starostlivosť o celé telo
 • Žiadne zamotanie kábla
 • Pridané LED svetlo pre vyššiu presnosť
 • Funguje obojsmerne
 • Nedráždi pokožku
 • Veľkosť vrecka
 • Balenie obsahuje: 1x odstraňovač chĺpkov, 1x USB nabíjací kábel,1x nástavec (5mm), 1x nástavec (3mm), 1x nástavec na citlivé miesta
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

DOKONALÝ ODSTRAŇOVAČ CHĹPKOV PO CELOM TELE

S pomocou odstraňovača chĺpkov LadyCare sa môžete navždy rozlúčiť s ranami a podráždenou pokožkou! Je jednoducho použiteľný, bezdrôtový a mimoriadne šetrný. Použite ho na starostlivosť o celé telo od najcitlivejších partií, členkov, kolien až po ruky.

Bezpečná starostlivosť o celé telo

Odstraňovač chĺpkov LadyCare čelí akejkoľvek výzve. Od členkov, kolien, citlivých partií až po ruky. Robí svoju prácu presne a príjemne, bez vody.

Batéria s dlhou výdržou

Keďže je odstraňovač chĺpkov bezdrôtový a malých rozmerov, budete si ho môcť bez obáv vziať so sebou na dovolenku, pretože vaše telo si vyžaduje starostlivosť aj tam a pláž si budete užívať bezstarostne.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Marta L. 27 min ·
Som šťastná, je oveľa lepší ako žiletka. ❤️ Comment's image
Komentár Zdieľať
(8)
Bianka C. 46 min ·
Dala som ho sestre k narodeninám a kúpila som si ho aj pre seba, len ona o tom nevie, že hehe Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)
Jana B. 56 min ·
Super! Ďalší nový predmet v kabelke, vyzerá to, že mi môj manžel bude musieť kúpiť novú, väčšiu. Máte k dispozícii aj kabelky?
Komentár Zdieľať
(15)
Alena D. 24 min ·
Už som sa dlho neporezala, mám jemnú a hladkú pokožku, ale aj tak som si ho kúpila. Bola som a stále som milo prekvapená z tejto vecičky. Trávim oveľa menej času v kúpeľni a každý deň sa cítim sviežo, nič nie je lepšie ako ten pocit. Odporúčam.
Komentár Zdieľať
(13)

Ďalšie informácie

 • 1x odstraňovač chĺpkov, 1x USB nabíjací kábel,1x nástavec (5mm), 1x nástavec (3mm), 1x nástavec na citlivé miesta

 • biela

 • nehrdzavejúca oceľ

 • 16,8 x 3,8 x 21,6 cm

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.