LightStar, náladové LED svetlá s diaľkovým ovládaním

23 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

21,90 (-22%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Každá izba vo vašom dome má svoj charakter a preto si zaslúži aj individuálne vybrané osvetlenie. Zafarbite svoj domov pomocou svetiel LightStar, zlepšite náladu a vytvorte príjemnú atmosféru. Montáž svetiel je jednoduchá, fungujú na baterky, sú bez drôtov, iba ich prilepíte na akýkoľvek rovný podklad a v okamihu vytvoria jemné náladové svetlo.

 • Jednoduchá montáž a použitie
 • Diaľkové ovládania umožňuje výber farieb a intenzity
 • Funkcia časovača vypnutia
 • Ovládať môžete všetky svetlá spoločne, alebo každé jednotlivo, v závislosti od vzdialenosti
  medzi nimi
 • Zvoliť si môžete z 13 farieb a širokej palety ďalších funkcií
 • Balenie obsahuje: 3 svetlá a diaľkový ovládač
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
JEDNODUCHÉ DOSIAHNUTIE NÁLADOVÉHO OSVETLENIA POMOCOU LIGHTSTAR SVETIEL
Vyhnite sa nepríjemnej a drahej montáži, sami jednoducho a rýchlo nalepte LightStar svetlá na akýkoľvek rovný podklad. Bez obmedzenia si môžete vybrať miesto montáže a upevniť ich aj tam, kam ste ich predtým nemohli – bez drôtov a dlhotrvajúcej inštalácie. Svetlá fungujú na baterky a majú veľmi malú spotrebu, preto vám zabezpečia 50 až 70 hodín použitia.
DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE PRE DOPLNKOVÉ SPESTRENIE VAŠICH MIESTNOSTÍ
Diaľkovým ovládačom môžete vyberať spomedzi 13 farieb a takisto môžete prispôsobovať intenzitu osvetlenia. Časovač umožňuje automatické vypnutie svetiel po 4 alebo 8 hodinách, čo je výborným riešením pre detské izby, keď vaše deti zaspia. Ušetríte a už nikdy nezobudíte svoje deti omylom. Prispôsobiť môžete každé svetlo samostatne, alebo aj všetky naraz, ak sú umiestnené bližšie vedľa seba. Variabilita nastavení dotvára individuálny charakter každej miestnosti domu.
PRISPÔSOBTE MIESTNOSŤ VAŠEJ NÁLADE
Chcete mať pokojné miesto a miesto na relax po náročnom dni? Romantickú atmosféru pre drahocenné chvíľky s partnerom? Máte v pláne domácu party? Pomocou LightStar svetiel sa vám podarí v okamihu vyčarovať vhodnú atmosféru pre každú udalosť alebo náladu!

Ďalšie informácie

 • 3 svetlá a diaľkový ovládač

 • 26 g/ks

 • LED svetlo

 • plast

 • biela, roznofarebné

 • 6,2 x 6,2 x 2,6 cm

 • 3 x AAA (nie sú priložené)

 • 6 m

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.