Náhrdelník LoveStar, ktorý hovorí “Ľúbim ťa” v 100 jazykoch

30 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

17,99 (-28%)

Vyberte množstvo:

1x 17,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 15,49 / kus Ušetrite 7,50 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Magický reťazec LoveStar skrýva v srdci nápis “Ľúbim ťa” v 100 jazykoch. Prečo ho nazývame magickým? Keď cez neho prejde svetlo, vyčaruje vašu lásku na akýkoľvek rovný povrch! LoveStar je originálny darček, ktorý svojou modernou farbou ružového zlata ladí s akýmkoľvek štýlom oblečenia.

  • dostupný v farbe ružového zlata
  • skrýva nápis “Ľúbim ťa” v 100 jazykoch
  • po kontakte so svetlom premieta záznamy na všetky rovné povrchy
  • magický módny doplnok, ktorý je viac než len reťaz
  • originálny darček na Valentína a prejav lásky
  • Materiál: striebro 925
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

LÁSKA V 100 JAZYKOCH

Reťaz LoveStar je viac než len reťaz. Je to módny doplnok, ktorý skrýva vašu lásku až v 100 jazykoch. Keď cez prívesok prejde svetlo, nápis "Ľúbim ťa" až v 100 jazykoch sa premieta na všetky rovné povrchy! Nechajte svoju lepšiu polovičku bez slov a napíšte slová vašej lásky na všetky steny a chodníky, ktoré vás obklopujú.

MAGICKÝ MÓDNY DOPRINOK PRE VŠETKY VKUSY

Elegantný náhrdelník LoveStar je dostupný v farbe ružového zlata a vďaka pohyblivému prívesku ho možno nosiť dvoma spôsobmi. Je to nadčasový módny doplnok pre všetky vkusy s magickým príveskom, ktorý ukazuje lásku 100 rôznymi spôsobmi. Prívesok, ktorý skrýva nápis "Ľúbim ťa", môže ležať vo svojom ráme alebo z neho visieť, čím zabezpečuje, že reťaz vždy ladí s celkovým vzhľadom.

POVEDZTE "ĽÚBIM ŤA" INÝM SPÔSOBOM

Vypýtali ste si všetky nápady na darčeky pre lásku, výročia a narodeniny, alebo jednoducho hľadáte darček, ktorý zanechá vášho milovaného bez slov? Náhrdelník LoveStar je originálny darček, ktorý ukazuje vašu lásku iným spôsobom. Darujte svoju lásku v 100 jazykoch, zachytenú v nadčasovom prívesku, ktorý bude premietať vaše slová na stenu.

Ďalšie informácie

  • striebro 925

  • ružové zlato

  • univerzálna

  • pri kontakte s lampou sa slová "Ľúbim ťa" v 100 jazykoch premietajú na rovný povrch. Nie je vhodný na nosenie vo sprche alebo vo vode.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.