MagicBlocks, rýchla hra s kockami, v ktorej vyhráva ten, kto skôr vytvorí uvedený vzor

35 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

24,90 (-45%)

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 20,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-denná možnosť vrátenia 15 ľudí si práve prezerá tento produkt

Brilantná výzva pre všetkých vynikajúcich mysliteľov vo vašej rodine! MagicBlocks hra podporuje vizuálne a priestorové zručnosti, kritické, rýchle a logické myslenie! V tejto logickej hre , musia oponenti posúvať svoje kocky, čo najrýchlejšie a usporiadať ich tak, aby sa zhodovali s kockami na kódovači. Je len na vás, ako budete kocky triasť, premýšľať, presúvať a vyhrávať!

 • Podporuje vizuálne a priestorové zručnosti
 • Hra, pri ktorej si precvičujete vase mozgové bunky
 • Skvelá hra na hranie s vašimi deťmi a priateľmi
 • Perfektná hra na hranie kdekoľvek
 • Žiadne batérie alebo elektrina
 • Ideálne na dovolenku a cestovanie

 

 • V cene: 2x herná plocha, 1x spojovací rám, 1x kódovač, 48 x farebných kociek
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Ako hrať? Potraste, posuňte, vyriešte!
Hra MagicBlocks je rýchla hra pre 2 hráčov, ktorá vám umožnuje súťažiť s vašou logikou a rýchlymi prstami! Potraste kódovačom, aby ste odhalili náhodný farebný vzor. - obaja hráči začnú naraz súťažiť, ktorý skôr vytvorí farebný vzor vyobrazený na kódovači o veľkosti 3x3 štvorčeky.
Vyzvite svojich priateľov, deti a rodinu!
Traste a súťažte! Jednoducho posúvajte farebné kocky Rubikovej kocky a ako prvý vytvorte rovnaký vzor odpovedajúci zobrazenému vzoru na kódovači. Obaja hráči dostanú podložku s kockami, kde chýba 1 kocka - musia presúvať kocky tak, aby zodpovedali vzoru 9 kociek na kódovači. Znie to ľahko, ale hra MagicBlocks je skutočnou hrou zručností, rýchlosti a obratnosti.

Ďalšie informácie

 • 2x herná plocha, 1x spojovací rám, 1x kódovač, 48 x farebných kociek

 • pre deti staršie ako 5 rokov. Nie je vhodný pre deti mladšie od 3 rokov kvôli malým častiam v balení. Môžu spôsobiť udusenie vdýchnutím alebo udusenie.

 • nie sú potrebné žiadne batérie

 • 2 hráčov

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.