MagicLamp, dynamický projektor a lampa 2 v 1 so 6 rôznymi scénami

30 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

18,90 (-30%)

Vyberte množstvo:

1x 18,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

Projektor MagicLamp so 6 rôznymi scénami okamžite prinesie kúzlo do vášho domova! Premeňte svoj domov na pozorovateľňu vesmíru, hviezdnej oblohy, podmorského sveta alebo vytvorte dokonalú atmosféru na oslave alebo na rande! Môže sa tiež použiť ako nočná lampa s 3 rôznymi farbami svetla!

 • 2 v 1 projektor a lampa
 • 6 rôznych scén
 • 3 rôzne svetelné efekty
 • Napájanie pomocou kábla USB
 • Jednoduché použitie
 • Rozmery: 13 x 13 x 13,9 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
VYTVORTE V MOMENTE ČAROVNÚ ATMOSFÉRU
MagicLamp prinesie do vášho domova skutočné kúzlo! Projektor prehráva 6 rôznych scén, ktoré okamžite premenia váš domov na pozorovateľňu vesmíru, hviezdnej oblohy, podmorského sveta alebo vytvorí dokonalú atmosféru pre oslavu alebo romantiku!
Funkcia 2v1
MagicLamp je lampa aj projektor! Medzi 2 režimami môžete ľahko prepínať odstránením krytu zo zariadenia a pridaním alebo odstránením pásov so scénami.
Napájanie pomocou USB kábla
MagicLamp sa dodáva s napájacím káblom USB. Jednoducho ho zapojte a je pripravený na používanie!

Ďalšie informácie

 • 13 x 13 x 13,9 cm

 • ABS, PC

 • 1W

 • 5V

 • 1x MagicLamp, 6x premietací film so scénami, 1x napájací kábel USB, 1x užívateľská príručka

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.