MagicWaterBook, sada 3 čarovných omaľovánok s vodnými perami na vytváranie bez neporiadku

40 komentárov
hodnotenie 4,8/5,0

19,99 (-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,59 / kus Ušetrite 2,80 
Najlepšia cena
3x 17,39 / kus Ušetrite 7,80 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Inovatívne vodné omaľovánky bez neporiadku! Potrebujete len pár kvapiek vody, ktorými naplníte čarovné pero, a tvorenie môže začať! Maľovanie čarovným mokrým perom odhaľuje nádherné ilustrácie podmorského sveta, zvierat a detských aktivít! Keď obrázok vyschne, ilustrácia zmizne a omaľovánka je pripravená na ďalšie použitie!

 • Maľovanie bez neporiadku
 • 3 rôzne motívy a 3 perá
 • Omaľovánku môžete používať znova a znova
 • Spoznávanie farieb a nových konceptov
 • Rozvoj motorických schopností
 • Perfektný darček pre každé dieťa
 • Balenie obsahuje: 3x čarovná omaľovánka, 3x čarovné vodné pero
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRE DETI
Omaľovánky MagicWaterBook sú hitom medzi najmladšími! Zatiaľ čo deti maľujú priloženým vodným perom, farby vzoru sa prelínajú a zobrazujú nádherné ilustrácie! Akonáhle omaľovánka vyschne, môžete ju znova použiť!
Maľovanie bez neporiadku
Pri používaní vodných pier zabudnite na neporiadok! Naplňte priložené pero vodou a kým ním dieťa maľuje podľa obrázka, dole sa objavia nádherné ilustrácie a všetko ostatné zostane čisté!
3 motívy pre viacnásobné použitie
Keď obrázok vyschne, ilustrácia zmizne, môžete znova používať omaľovánku! Motívy podmorského sveta, zvierat a detských aktivít budú znova a znova zaujímavá kreatívna vychytávka a úžasný darček pre deti!

Ďalšie informácie

 • 3x čarovná omaľovánka, 3x čarovné vodné pero

 • podmorský svet, zvieratá, aktivity detí

 • kniha: 19 x 15,5 cm, pero: 13,5 x 1,5 cm

 • každá má 8 strán, z toho 4 stránky sú „magické“ a zvyšné 4 majú rôzne koncepty s popisom.

 • Kvôli zloženiu niekoľkých menších častí nie je omaľovánka vhodná pre deti do 3 rokov, pretože dieťa môže malé časti prehltnúť alebo sa nimi zadusiť. Pred odovzdaním produktu dieťaťu odstráňte obal.

 • Omaľovánky by sa mali používať iba s čarovnými perami.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.