MagicWaterBook, sada 3 čarovných omaľovánok s vodnými perami na vytváranie bez neporiadku

29 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

26,90  21,90 (-19%)

Vyberte množstvo:

1x 21,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 18,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 10 ľudí si práve prezerá tento produkt

Inovatívne vodné omaľovánky bez neporiadku! Potrebujete len pár kvapiek vody, ktorými naplníte čarovné pero, a tvorenie môže začať! Maľovanie čarovným mokrým perom odhaľuje nádherné ilustrácie podmorského sveta, zvierat a detských aktivít! Keď obrázok vyschne, ilustrácia zmizne a omaľovánka je pripravená na ďalšie použitie!

 • Maľovanie bez neporiadku
 • 3 rôzne motívy a 3 perá
 • Omaľovánku môžete používať znova a znova
 • Spoznávanie farieb a nových konceptov
 • Rozvoj motorických schopností
 • Perfektný darček pre každé dieťa
 • Balenie obsahuje: 3x čarovná omaľovánka, 3x čarovné vodné pero
14-denná možnosť vrátenia
Záruka spokojnosti
Sledovateľné dodanie
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRE DETI
Omaľovánky MagicWaterBook sú hitom medzi najmladšími! Zatiaľ čo deti maľujú priloženým vodným perom, farby vzoru sa prelínajú a zobrazujú nádherné ilustrácie! Akonáhle omaľovánka vyschne, môžete ju znova použiť!
Maľovanie bez neporiadku
Pri používaní vodných pier zabudnite na neporiadok! Naplňte priložené pero vodou a kým ním dieťa maľuje podľa obrázka, dole sa objavia nádherné ilustrácie a všetko ostatné zostane čisté!
3 motívy pre viacnásobné použitie
Keď obrázok vyschne, ilustrácia zmizne, môžete znova používať omaľovánku! Motívy podmorského sveta, zvierat a detských aktivít budú znova a znova zaujímavá kreatívna vychytávka a úžasný darček pre deti!

Ďalšie informácie

 • 3x čarovná omaľovánka, 3x čarovné vodné pero

 • podmorský svet, zvieratá, aktivity detí

 • kniha: 19 x 15,5 cm, pero: 13,5 x 1,5 cm

 • každá má 8 strán, z toho 4 stránky sú „magické“ a zvyšné 4 majú rôzne koncepty s popisom.

 • Kvôli zloženiu niekoľkých menších častí nie je omaľovánka vhodná pre deti do 3 rokov, pretože dieťa môže malé časti prehltnúť alebo sa nimi zadusiť. Pred odovzdaním produktu dieťaťu odstráňte obal.

 • Omaľovánky by sa mali používať iba s čarovnými perami.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.