MagicZips, 6-dielna sada náhradných zipsov 1+1 GRATIS

18 komentárov
hodnotenie 4,4/5,0

15,90 (-36%)

Vyberte množstvo:

1x 15,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 13,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-denná možnosť vrátenia 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Máte poškodený alebo roztrhnutý zips? Použite univerzálne náhradné zipsy MagicZips a vaše oblečenie bude ako nové! Zároveň ušetríte peniaze, pretože nebudete musieť každý odev nosiť ku krajčírke.

  • Rýchlo a jednoducho nahradte zips
  • Univerzálna veľkosť
  • Zabudnite na vysoké náklady pri krajčírke
  • Balenie obsahuje: 6 náhradných zipsov + 6 náhradných zipsov GRATIS
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
RÝCHLE A ĽAHKÉ RIEŠENIE PRE POŠKODENÉ ZIPSY
Máte poškodený alebo roztrhnutý zips? Použite náhradné zipsy MagicZips a vaše oblečenie bude vyzerať ako nové! Zároveň ušetríte peniaze, pretože nebudete musieť každý odev nosiť na opravu ku krajčírke.
Rýchlo a jednoducho
Vymeňte zips za pár sekúnd s mimoriadne užitočným a praktickým náhradným zipsom.
Univerzálne veľkosti
Na každý zips si môžete nainštalovať náhradný zips a vaše oblečenie bude opäť ako nové.

Ďalšie informácie

  • 6 náhradných zipsov + 6 náhradných zipsov GRATIS

  • plast

  • čierna

  • 3 rozmery: 8, 7 a 5 mm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.