MagneticBand, Úžasný magnetický náramok na náradie

17 komentárov
hodnotenie 4,6/5,0

17,90 

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 15,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 13,90 / kus Ušetrite 12,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 4 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nikdy ste si nepriali pri práci mať ešte jednu ruku, ktorá by držala veci namiesto vás? Neznášate, keď musíte chodiť hore dole po rebríku, aby ste si vymenili vrták na vŕtačke? S MagneticBand môžete mať pri sebe všetky klince, šróby, vrtáky, skrutky a akékoľvek iné drobnosti priamo na zápästí a zároveň mať voľné obe ruky. Tento náramok je skutočné potešenie pre každého majstra, je to akoby mal pri sebe ďašiu pomocnú ruku.

  • Magnetický náramok, ktorý drží náradie namiesto vás
  • Nastaviteľná veľkosť pre všetky zápästia
  • Počas práce funguje ako ďalšia pomocná ruka naviac
  • Môže držať klince, vrtáky, skrutky a akékoľvek iné malé náradie

 

  • Materiál: 100% balistický polyester 1680D
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
EXTRA RUKA
MagneticBand pri práci funguje ako ďalšia pomocná ruka! Bezpečne udrží všetky klince, vrtáky, skrutky alebo iné drobné náradie priamo na zápästí a zároveň nechá ruky voľné! Už nikdy viac nemusíte chodiť hore - dole po rebríku, pre ďalší vrták, MagneticBand ho drží namiesto vás!
NASTAVITEĽNÁ VEĽKOSŤ PRE KAŽDÉHO
MagneticBand je určený pre všetky veľkosti zápästia, pre mužov i ženy! Ľahko nastaviteľný – pripravený pomáhať od prvej chvíle, ako si ho nasadíte na ruku. Vybavený so super silnými všitými magnetmi bezpečne drží všetko od malých klincov, skrutiek, nožníc až do malého náradia!

Ďalšie informácie

  • čierna

  • 350mm x 90mm x 10mm

  • 0.1kg

  • 1 x Magnetic Wristband magnetický náramok

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.