ManiStar, 16-dielna profesionálna súprava na manikúru, pedikúru a starostlivosť o tvár

40 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 26,90 €.Current price is: 19,90 €.(-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 9 ľudí si práve prezerá tento produkt

Súprava ManiStar obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o ruky, nohy a tvár! Rôzne doplnky pre každú časť tela zaisťujú bezpečnosť a čistotu, zatiaľ čo ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele strihajú nechty a odumretú kožu hladko a jednoducho!

 • 16-dielna súprava na starostlivosť o ruky, nohy a tvár
 • Všetko, čo potrebujete v 1 koženej taške
 • Ultra ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele
 • Ergonomický dizajn
 • Vhodné na cestovanie
 • Perfektný darček pre mužov a ženy
 • Pomôcky pre manikúru: 2x klieštiky na nechty: na strihanie nechtov, 1 x pilník na nechty: hladké a zaoblené nechty, 1x vidlička na odumretú kožu: ostrihajte nechty, pľuzgiere, odumretú kožu atď., 2x objstranná pomôcka na čistenie nechtov: odstaňovanie nečistôt za nechtami, zatláčanie nechtovej kožičky a odstraňovanie starého laku na nechty, 1x kefka na čistenie pomôcok
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
VŠETKO POTREBNÉ V JEDNEJ SADE
16-dielna súprava ManiStar obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o ruky, nohy a tvár! Vďaka perfektne navrhnutej taške bude súprava vždy na dosah ruky!
Vynikajúca ostrosť čepieľ
Naostrené čepele z nehrdzavejúcej ocele strihajú nechty a odumretú kožu hladko a jednoducho! Sada obsahuje aj pilník na orezávanie ostrých hrán nechtov, ktorý zabraňuje nerovnomernému rastu nechtov!
ČO OBSAHUJE?
Starostlivosť o ruky
Perfektne sa postarajte o vaše nechty s pomocou klasických klieštikov, diagonálnych klieštikov, kliešťov na nechtovú kožičku, obojstrannej pomôcky na čistenie nechtov a nechtovej kožičky a s pilníkom!
Starostlivosť o nohy
Odstráňte odumretú kožu a upravte si nechty z väčšími kliešťami, rovným a diagonálnym pedikúrovým nožom, s pomôckou na čistenie nečistôt za nechtami a s kliešťami na nechtovú kožičku!
Starostlivosť o tvár
Vytvarujte si obočie s nožničkami a pinzetou a postarajte sa upravený vzhľad vašej tváre vďaka dvom rozličným ihlám na čistenie akné a ušnou lyžičkou!

Ďalšie informácie

 • 2x klieštiky na nechty: na strihanie nechtov, 1 x pilník na nechty: hladké a zaoblené nechty, 1x vidlička na odumretú kožu: ostrihajte nechty, pľuzgiere, odumretú kožu atď., 2x objstranná pomôcka na čistenie nechtov: odstaňovanie nečistôt za nechtami, zatláčanie nechtovej kožičky a odstraňovanie starého laku na nechty, 1x kefka na čistenie pomôcok

 • 1x veľké kliešte na nechty: ostrihajte tvrdé a hrubé nechty na nohách, 1x odstraňovač odumretej kože na rovných častiach, 1x odstraňovač odumretej kože na krivých častiach, 1x nôž na čistenie nechtov: na odstránenie nečistôt pod nechtami, 1x klieštiky na nechtovú kožičku: obstrihávanie kožičky

 • 1x nožničky: na úpravu obočia, 1x pinzeta: trhanie obočia a odstraňovanie vrastených chĺpkov, 1x pomôcka na odstraňovanie akné: odstraňovanie čiernych bodiek, 1x ušná lyžička: čistenie uší

 • čepele zo 100% nehrdzavejúcej ocele a puzdro z PU kože

 • čierne pomôcky a hnedé púzdro

 • po každom použití pomôcky umyte vodou a nechajte vyschnúť na vzduchu. Raz za mesiac odporúčame sterilizovať všetky pomôcky.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.