ManiStar, 16-dielna profesionálna súprava na manikúru, pedikúru a starostlivosť o tvár

16 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

19,90 (-26%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 16,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Súprava ManiStar obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o ruky, nohy a tvár! Rôzne doplnky pre každú časť tela zaisťujú bezpečnosť a čistotu, zatiaľ čo ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele strihajú nechty a odumretú kožu hladko a jednoducho!

 • 16-dielna súprava na starostlivosť o ruky, nohy a tvár
 • Všetko, čo potrebujete v 1 koženej taške
 • Ultra ostré čepele z nehrdzavejúcej ocele
 • Ergonomický dizajn
 • Vhodné na cestovanie
 • Perfektný darček pre mužov a ženy
 • Pomôcky pre manikúru: 2x klieštiky na nechty: na strihanie nechtov, 1 x pilník na nechty: hladké a zaoblené nechty, 1x vidlička na odumretú kožu: ostrihajte nechty, pľuzgiere, odumretú kožu atď., 2x objstranná pomôcka na čistenie nechtov: odstaňovanie nečistôt za nechtami, zatláčanie nechtovej kožičky a odstraňovanie starého laku na nechty, 1x kefka na čistenie pomôcok
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
VŠETKO POTREBNÉ V JEDNEJ SADE
16-dielna súprava ManiStar obsahuje všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o ruky, nohy a tvár! Vďaka perfektne navrhnutej taške bude súprava vždy na dosah ruky!
Vynikajúca ostrosť čepieľ
Naostrené čepele z nehrdzavejúcej ocele strihajú nechty a odumretú kožu hladko a jednoducho! Sada obsahuje aj pilník na orezávanie ostrých hrán nechtov, ktorý zabraňuje nerovnomernému rastu nechtov!
ČO OBSAHUJE?
Starostlivosť o ruky
Perfektne sa postarajte o vaše nechty s pomocou klasických klieštikov, diagonálnych klieštikov, kliešťov na nechtovú kožičku, obojstrannej pomôcky na čistenie nechtov a nechtovej kožičky a s pilníkom!
Starostlivosť o nohy
Odstráňte odumretú kožu a upravte si nechty z väčšími kliešťami, rovným a diagonálnym pedikúrovým nožom, s pomôckou na čistenie nečistôt za nechtami a s kliešťami na nechtovú kožičku!
Starostlivosť o tvár
Vytvarujte si obočie s nožničkami a pinzetou a postarajte sa upravený vzhľad vašej tváre vďaka dvom rozličným ihlám na čistenie akné a ušnou lyžičkou!

Ďalšie informácie

 • 2x klieštiky na nechty: na strihanie nechtov, 1 x pilník na nechty: hladké a zaoblené nechty, 1x vidlička na odumretú kožu: ostrihajte nechty, pľuzgiere, odumretú kožu atď., 2x objstranná pomôcka na čistenie nechtov: odstaňovanie nečistôt za nechtami, zatláčanie nechtovej kožičky a odstraňovanie starého laku na nechty, 1x kefka na čistenie pomôcok

 • 1x veľké kliešte na nechty: ostrihajte tvrdé a hrubé nechty na nohách, 1x odstraňovač odumretej kože na rovných častiach, 1x odstraňovač odumretej kože na krivých častiach, 1x nôž na čistenie nechtov: na odstránenie nečistôt pod nechtami, 1x klieštiky na nechtovú kožičku: obstrihávanie kožičky

 • 1x nožničky: na úpravu obočia, 1x pinzeta: trhanie obočia a odstraňovanie vrastených chĺpkov, 1x pomôcka na odstraňovanie akné: odstraňovanie čiernych bodiek, 1x ušná lyžička: čistenie uší

 • čepele zo 100% nehrdzavejúcej ocele a puzdro z PU kože

 • čierne pomôcky a hnedé púzdro

 • po každom použití pomôcky umyte vodou a nechajte vyschnúť na vzduchu. Raz za mesiac odporúčame sterilizovať všetky pomôcky.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.