MemoryStar, pamiatková kartička na odtlačky

18 komentárov
hodnotenie 4,1/5,0

17,90 (-10%)

Vyberte množstvo:

1x 17,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 11,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 19 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zachyťte odtlačky malých dlaní a chodidiel bábätka a vytvorte si nezabudnuteľné spomienky. Atrament a jemná detská pokožka sa nedostanú do kontaktu. Kartičku s atramentom totiž jednoducho priložíte k bielemu papieru, odtlačíte chodidlo alebo dlaň, odstránite atrament a už máte nádhernú kartičku na pamiatku.

 • Jednoduché použitie – tak pre rodičov, ako aj pre bábätko.
 • V súbore sú dve sady MemoryStar
 • Odtlačky chodidiel a dlaní bábätka je často ťažké urobiť, pretože bábätko sa neustále hýbe a nechce spolupracovať.
 • Pomocou tejto nádhernej pamiatkovej kartičky vytvoríte odtlačok rýchlo a jednoducho.
 • Vytvorený odtlačok bude pekný a presný.
 • Odtlačok nebude nikdy rozmazaný alebo zničený.
 • Obsah sady: 2x MemoryStar (2x biely papier, 4x papier s atramentom)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
Bezpečné a jednoduché použitie
Najlepšie na tejto kartičke je to, že je jej použitie bezpečné a jednoduché pre oboch - pre rodičov aj bábätko. Jemná pokožka bábätka sa pri vytváraní odtlačku nedostane do priameho kontaktu s atramentom. Pri vytváraní odtlačku nedochádza k zašpineniu okolia a ani chodidlá a dlane vášho bábätka sa nezašpinia.
Najkrajšie spomienky, ktoré vytvoríte za okamih
Určite si chcete navždy zapamätať ,aké drobné boli nožičky a dlane vášho bábätka, keď malo len pár týždňov. Pomocou tejto sady vytvoríte za niekoľko minút nádherné spomienkové kartičky, ktoré vám každý deň pripomenú, aké malé bolo vaše dieťatko.

Ďalšie informácie

 • 2x MemoryStar (2x biely papier, 4x papier s atramentom)

 • Olej na odtlačok

 • čierna

 • 9,5 x 7,5 cmtonček za odtis)

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.