MiniDrill, profesionálna 25-dielna gravírovacia súprava

43 komentárov
hodnotenie 4,3/5,0

29,90 

Vyberte množstvo:

1x 29,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 25,90 / kus Ušetrite 8,00 
Najlepšia cena
3x 21,90 / kus Ušetrite 24,00 
14-denná možnosť vrátenia 7 ľudí si práve prezerá tento produkt

So súpravou MiniDrill vyrobte jedinečné rytiny z dreva a kameňa ako skutočný profesionál! Je praktická a ľahká, zvládne každú úlohu, od rezania, gravírovania až po leštenie vybraného materiálu. Vyrábanie jedinečných drevených darčekov a zapisovanie najkrajších spomienok do kameňa pomocou 25-dielnej súpravy MiniDrill, je teraz k dispozícii aj vám.

 • profesionálna 25-dielna gravírovacia súprava
 • vhodná pre prácu s drevom a kameňom
 • na rezanie, gravírovanie in leštenie
 • vyrobte nezabudnuteľné darčeky, spomienky a bytové doplnky
 • nabíjateľná batéria na elektrinu
 • praktická a ľahká
 • Obsahuje: 25-dielna súprava obsahuje: zariadenie MiniDrill, USB kábel, 5 vrtákov pre rôzne vŕtačky, 13 vrtákov na rezanie a gravírovanie a 5 doplnkov na leštenie a čistenie
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
VŠETKO ČO POTREBUJETE
Profesionálna gravírovacia súprava MiniDrill sa skladá z 25 častí. Ponúka vám všetko, čo potrebujete na gravírovanie dreva a kameňa. Súprava obsahuje doplnky na rezanie, gravírovanie a leštenie rôznych materiálov, pomocou ktorých vyrobíte jedinečné darčeky pre rodinu a priateľov!
NABÍJATEĽNÁ BATÉRIA
Súprava MiniDrill funguje na elektrické nabíjanie a nevyžaduje žiadne batérie. Plne nabitá pomocou priloženého USB kábla, funguje až 2 hodiny bez prerušenia! Vezmite svoju kreativitu do vlastných rúk a objednajte si súpravu MiniDrill ešte dnes!

Ďalšie informácie

 • 25-dielna súprava obsahuje: zariadenie MiniDrill, USB kábel, 5 vrtákov pre rôzne vŕtačky, 13 vrtákov na rezanie a gravírovanie a 5 doplnkov na leštenie a čistenie

 • pomocou priloženého USB kábla. Plne nabitá ponúka až 2 hodiny gravírovania a rezania a 1 hodinu leštenia.

 • rôzne druhy dreva a kameňa

 • pomôcka nieje hračka. Deti by nemali tento výrobok prevádzkovať a obsluhovať bez dozoru rodičov alebo opatrovníkov. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Z dôvodu zloženia niekoľkých menších častí existuje riziko požitia alebo zadusenia.

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.