Minifoto HD, detský fotoaparát s HD kvalitou

47 komentárov
hodnotenie 4,7/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 22,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 

Produkt 1

 • Farba:
  • modrá
  • ružová
Dodanie z EU skladu 18 ľudí si práve prezerá tento produkt

Hračky, ktoré kombinujú zábavu a technológiu, sú v trende, a preto sme radi, že vám môžeme predstaviť najnovší vynález pre vaše batoľa – Minifoto HD, detský fotoaparát pre deti na fotografovanie alebo natáčanie. Ideálny na skrátenie času malých dobrodružstiev a rozvoj ich umeleckého talentu.

 • Kvalitné obrázky (1280×720 px)
 • Dobré videá vo vysokom rozlíšení
 • Nevyžaduje sa žiadna batéria – nabíjanie pomocou USB
 • Filtre a nálepky na ďalšie vylepšenie obrazu
 • Pre deti od 4 rokov
 • Jednoduché prenášanie a používanie
 • Zahrnutý remienok na krk
 • V balení: 1 x detský fotoaparát Minifoto HD, 1 x nabíjací kábel USB, 1x šnúrka na zavesenie, 1 x úložná krabica
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
KONEČNE NIEČO PRE VÁŠHO MALÉHO SPIELBERGA!
V školách sú predmety, ktoré rozvíjajú talent pre estetiku a vizuálne zručnosti, čoraz viac skracované a eliminované. Teraz môžete svojmu dieťaťu predstaviť svoje digitálne zručnosti a využívať najnovšie technológie pútavým a osobným spôsobom. Uspokojte túžbu svojich detí fotiť a natáčať v mladom veku pomocou fotoaparátu Minifoto HD, ktorý dokáže snímať a natáčať kvalitné filmy.
PRESNE PRE DETSKÉ RUKY
Vďaka rozvoju týchto základných vlastností môže vaše dieťa používať fotoaparát zameraný práve na našich najmenších. Minifoto HD je navrhnutý špeciálne pre ruky malých detí, vyrobený z ľahkých a odolných materiálov a s mäkkými zaoblenými tlačidlami, ktoré ďalej zjednodušujú jeho používanie. Deti sa rýchlo učia, ako ich používať, a súčasťou balenia je bezpečnostný remienok, aby si mohli fotoaparát zavesiť okolo krku.
ULOŽIŤ OBRÁZKY NA PAMÄŤOVÚ KARTU
Vďaka tejto mini kamere budú deti zaneprázdnené celé hodiny, skákajú okolo a natáčajú a fotografujú všetko, čo ich upúta. Svoje nahrávky budete môcť nahrať do svojho počítača prostredníctvom pamäťovej karty (nie je súčasťou dodávky) a uložiť alebo zdieľať. Súčasťou balenia je univerzálny kábel USB na nabíjanie batérie. Kamera minifoto poteší každé dieťa od štyroch rokov, kúpi ho ako cenu, darček na narodeniny alebo Vianoce. Akonáhle to tak bude, ich otec sa rozsvieti.

Ďalšie informácie

 • 1 x detský fotoaparát Minifoto HD, 1 x nabíjací kábel USB, 1x šnúrka na zavesenie, 1 x úložná krabica

 • modrá, ružová

 • nezahrnutá. Minifoto akceptuje pamäťové karty Micro SD až do 32 GB.
  Na ukladanie alebo prenos nahrávok do počítača je nevyhnutné používať pamäťovú kartu.

 • nie je vhodný pre deti do 3 rokov, pretože pozostáva z niekoľkých menších častí. Riziko požitia a zadusenia.

Návod

Kliknutím na odkaz nižšie môžete otvoriť, stiahnuť a prípadne vytlačiť návod na použitie výrobku:

Prílohy

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.