MiniTree, kreatívny novoročný strom s ornamentami

21 komentárov
hodnotenie 4,5/5,0

24,90 

Vyberte množstvo:

1x 24,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 21,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 19,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Mäkká zvislá hračka, ktorá napodobňuje skutočný novoročný strom a ponúka nekonečné možnosti zdobenie! Minitree kreatívny novoročný smrek je vyrobený zo zdravých a ekologických mäkkých plsťou. Zaveste na akýkoľvek zvislý povrch a môže začať zdobenie!

 • Vertikálna hračka, ktorá podporuje kreativitu a motorické zručnosti
 • Sada obsahuje plstené ozdoby a opakovane použiteľných ježkov
 • Bezpečná verzia novoročné výzdoby pre detskú izbu
 • Vyrobené z mäkkej, ekologické a zdravotne nezávadné plsti
 • perfektný darček

 

 • Rozmery: 95 x 70 cm
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
ZVISLÉ HRAČKY, KTORÉ PODPORUJOU KREATIVITY
Dostaňte sa do ducha dovolenky v detskej izbe pomocou bezpečná verzia vianočného stromu! Vertikálne hračky sú skvelé pre rozvoj motorických zručností a kreativity. Mäkké smrekové sadenice MiniTree sú umiestnené na zodpovedajúcej úrovni dieťaťa a dieťa necháva Vašu fantáziu bežať divoko! Možno ho zdobiť znova a znova a rozjasňuje miestnosť každého dieťaťa.
NEKONEČNÁ ZÁBAVA PODĽA PRINCÍPU NARIEDIME SÁM
Silvestrovský smrek MiniTree ponúka nekonečné možnosti hry, pretože dekorácie možno ľubovoľne posúvať. Smrek sa zavesí na akýkoľvek zvislý povrch a zábava môže začať. Deti milujú zdobenie, takže MiniTree Spruce je perfektným darčekom do každej detskej izby!
ÚPLNE PRÁZDNINOVÝ DARČEK
Mäkký smrek MiniTree je perfektným darčekom pre každé dieťa! Ponúka nekonečné možnosti hry, je vhodný pre všetky deti od 2 rokov a pri hraní bude baviť celú rodinu!

Ďalšie informácie

 • 95 x 70 cm

 • plsť bez zápachu

 • 1x smrek, 1x sada rôznych ozdôb

 • Smrek je zavesený na akýkoľvek zvislý povrch

 • vlhkou handričkou

 • deti od 2 rokov

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected].

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.