MirrorFoil, samolepiaca zrkadlová fólia pre úplné súkromie

30 komentárov
hodnotenie 4,9/5,0

Original price was: 22,99 €.Current price is: 15,99 €.(-30%)

Vyberte množstvo:

1x 15,99 / kus
Najpopulárnejšie
2x 14,69 / kus Ušetrite 2,60 
Najlepšia cena
3x 13,79 / kus Ušetrite 6,60 
14-dňová možnosť vrátenia alebo refundácie 16 ľudí si práve prezerá tento produkt

Zaistite si svoje súkromie! Jednostranná zrkadlová fólia MirrorFoil zaisťuje súkromie v miestnosti a zároveň umožňuje nerušený výhľad, pretože je len mierne zafarbená a nemá vplyv na priehľadnosť skla.

  • Zrkadlový fólia na zabezpečenie súkromia
  • Vhodná pre domácnosť, kancelárie, obchody atď.
  • Interná alebo externá aplikácia
  • Ochrana pred IR a UV lúčmi
  • Kvalitný materiál
  • Balenie obsahuje: 1x samolepiaca zrkadlová fólia (60 x 200 cm)
Return advantage icon Dodanie z EU skladu
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

PRE DOKONALÉ SÚKROMIE A OCHRANU PRED UV A IR LÚČMI

Jednostranná zrkadlová fólia MirrorFoil zaisťuje súkromie a zároveň umožňuje nerušený výhľad z exteriéru, pretože je fólia len mierne zafarbená a nemá vplyv na priehľadnosť skla. Možná je vnútorná alebo vonkajšia aplikácia fólie.

99% UV ochrana

Zrkadlová fólia MagicFoil ponúka IR a UV ochranu resp. zadržiava deštruktívne ultrafialové lúče a znižuje UV žiarenie, čím zabraňuje vyblednutiu farieb vášho nábytku.

Viacúčelové použitie

Táto zrkadlová fólia sa môže použiť na okná alebo sklenené povrchy doma, v kanceláriách, obchodoch a bytových a komerčných budovách, aby sa zabezpečilo úplné súkromie.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Bianka C. 29 min ·
Kúpila som si túto fóliu do kancelárie, ktorá je na prízemí budovi, a veľmi mi prekážalo, že mi okoloidúci pozerali dnu. Mám teraz úplné súkromie!
Komentár Zdieľať
(16)
Zoltan F. 38 min ·
Skvelá fólia. Ak budete postupovať podľa pokynov, inštalácia je naozaj jednoduchá a rýchla.
Komentár Zdieľať
(12)
Marek K. 20 min ·
Neriadil som sa vašimi pokynmi, že povrch musí byť mokrý a dopadlo to veľmi zle. Potom som si objednal novú fóliu, aplikoval ju podľa vašich pokynov a som naozaj rád! Odporúčam nákup!
Komentár Zdieľať
(7)
Darina J. 40 min ·
Vynikajúca kvalita a veľmi rýchle dodanie! Kúpili sme fólie pre všetky strešné okná a fungujú naozaj skvele! 😊
Komentár Zdieľať
(11)

Ďalšie informácie

  • 1x samolepiaca zrkadlová fólia (60 x 200 cm)

  • PET

  • Fólia sa nanáša na úplne čisté sklo. Na navlhčenie lepiacej strany aj povrchu okna použite veľa mydlovej vody. Pomocou pravítka alebo špachtle povrch uhladíme a vytlačíme z neho všetky bubliny. Odporúča sa opatrná a presná aplikácia. Po aplikácii sa môžu objaviť vrásky alebo bubliny, ktoré tiež zmiznú po 10 až 20 dňoch. Fólia dosiahne optimálnu priľnavosť po niekoľkých týždňoch, preto vám odporúčame vyhýbať sa počas tejto doby umývaniu povechu.

  • Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky.

Balíky sú doručované kuriérskou službou na adresu uvedenú pri zadaní objednávky. Akonáhle je váš balík prevzatý kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky a odkazom, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu doručenia. Pred doručením budete informovaní o presnom dátume prostredníctvom SMS. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno.

Ak nebudete v čase doručenia na uvedenej adrese, kuriér uloží balíček v najbližšom paketomate alebo na čerpacej stanici. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prevzatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť pri dodaní, môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou.

Pre ďalšie informácie o doručení zásielky nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese: [email protected].

Všetky výrobky je možné vrátiť alebo vymeniť do 14 dní od doručenia. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo vám nevyhovuje, kontaktujte nás na e-mailovej adrese [email protected] a obdržíte pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený čo najskôr alebo dostanete náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.