MistRefresh, zariadenie na chladenie s vodnou hmlou (dĺžka 10 m)

36 komentárov
hodnotenie 4,2/5,0

22,90 (-23%)

Vyberte množstvo:

1x 22,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 19,90 / kus Ušetrite 6,00 
Najlepšia cena
3x 16,90 / kus Ušetrite 18,00 
14-denná možnosť vrátenia 8 ľudí si práve prezerá tento produkt

Chladiaci systém vodnej hmly MistRefresh je viacúčelová novinka tohto desaťročia! Inštalácia je jednoduchá. Teplota vzduchu sa ochladí o niekoľko stupňov Celzia, čo vám umožní vychutnať si pohodu na terase, zahrať si badminton alebo skákať na trampolíne.

 • Široká škála použitia
 • Ochladenie v horúčavách
 • Systém odolný proti hydrolýze
 • Hadica odolná proti UV
 • Univerzálnosť
 • Ľahká inštalácia
 • Vysoká kvalita
 • Balenie obsahuje: 1x chladiaci systém s vodnou hmlou
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie

ZARIADENIE NA LETNÉ OCHLADENIE

Chladiaci systém s vodnou hmlou MistRefresh je viacúčelová novinka tohto desaťročia! Inštalácia je jednoduchá. Teplota vzduchu sa ochladí o niekoľko stupňov Celzia, čo vám umožní vychutnať si pohodlie na terase, zahrať si bedminton alebo skákať na trampolíne.

Chladenie hmlou

V horúcich letných dňoch každému príde vhod osvieženie vetrom alebo studeným nápojom, pomocou tohto zariadenie to už nebude potrebné, pretože hmla vám poskytne ochladenie a umožní maximálny pôžitok aj v horúcich dňoch.

Viacúčelové použitie

Systém je možné inštalovať na terasu, pergolu, záhradu, bazén alebo dokonca do maštale na ochladenie hospodárskych zvierat. Rastliny budú vďačné, pretože z nich odstraňuje peľ a uľahčuje fotosyntézu. Hospodárske zvieratá tiež bojujú s teplom, zabezpečte im ochladenie.

Najnovšie komentáre našich zákazníkov:

Marek K. 32 min ·
Náš bar je stále plný, odkedy sme kúpili tento chladiaci systém, každý zákazník ho chváli! Comment's image
Komentár Zdieľať
(11)
Karolina K. 41 min ·
Doručenie bolo rýchle. Skvelý pomer ceny a kvality. Comment's image
Komentár Zdieľať
(15)
Pavol P. 44 min ·
Zavesili sme to na plot okolo záhrady, v jednom okamihu ochladzuje terasu a osviežuje rastliny mojej ženy. 2 muchy jednou ranou! Comment's image
Komentár Zdieľať
(16)
Jitka H. 23 min ·
S kamarátkou sme to nainštalovali na karavan v kempe a všetci sa ku nám chodia chladiť.
Komentár Zdieľať
(5)

Ďalšie informácie

 • 1x chladiaci systém s vodnou hmlou

 • 10 m

 • čierna

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.