MosquitoGlow, lampa proti komárom

10 komentárov
hodnotenie 5,0/5,0

19,90 (-33%)

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 14 ľudí si práve prezerá tento produkt

Lampa MosquitoGlow konečne vyrieši väčšinu problémov s otravnými komármi. Lampu jednoducho pripojte pomocou USB kábla a bude účinne priťahovať a likvidovať komáre a iný hmyz vo vašom dome, na záhrade, terase alebo obytnom prívese. Chráňte seba a svojich blízkych pomocou MossquitoGlow, bez chemikálií a škodlivých látok!

 • Priťahuje komáre a iný hmyz 
 • Napájanie cez USB
 • Jemné modré svetlo
 • Bezpečné pre ľudí a prostredie 
 • Vhodné pre tehotné ženy a bábätká 
 • Jednoduché čistenie 
 • Rozmery 21,5 x 12 x 12 cm, postačuje na rozlohu až 100 m2
 • Napájanie: DV 5V-1A
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
PRE POKOJNÉ TEPLÉ LETNÉ NOCI
MosquitoGlow lampa používa fotokatalyzátor, čo znamená, že uvoľňuje oxid uhličitý a vytvára prietok vzduchu. Stimuláciou vlhkosti oxidu uhličitého a pomocou svetla priťahuje hmyz a tak imituje ľudské telo. Keď sa komáre a iný hmyz priblíži k lampe, vtiahne ich lampa do víru, ktorý vytvára ventilátor v jeho vnútri. Hmyz vtiahne na dno kovovej nádoby, tam ich zachytí a vysuší.
PRIAZNIVÉ K ZDRAVIU A ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU
MosquitoGlow na svoju účinnú činnosť nepotrebuje žiadne jedy alebo chemikálie! Taký účinný je vďaka inovatívnej technológii fotokatalytických procesov, ktoré hmyz priťahujú a zachytávajú do kovovej pasce. Keďže lampa je 100% neškodiaca zdraviu, je veľmi vhodná na použitie vo všetkých obytných priestoroch. Nepočuteľná činnosť vás nebude rušiť počas spánku, takisto ju môžete umiestniť v izbých vašich najmenších členov rodiny.
JEDNODUCHÉ POUŽITIE A ÚDRŽBA
Fotokatalytickú lampu MosquitoGlow môžete zapojiť na každý zdroj energie s USB pripojením (počítač, laptop, mobilný telefón). Odporúčame, aby ste lampu prvýkrát zapli v miestnosti aspo§ na 48 hodín. Tak sa všetok hmyz zachytí a usuší vo vnútri MosquitoGlow. Po uplynutí tohto času jednoducho otvorte nádobu a odstráňte vyschnuté zvyšky hmyzu, očistite nádobu vodou a utrite ju suchou látkou. Takisto je vhodné zasvietiť lampu v spálni niekoľko hodín pred spaním (o cca. 17. hodine), aby dokázala účinne odstrániť všetok »krvilačný« hmyz skôr, než pôjdete spať.

Ďalšie informácie

 • DV 5V-1A

 • 5W

 • ~ 220V

 • približne 108 cm

 • 21,5 x 12 x 12 cm

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.