Mount Grip, univerzálny nosič na mobilný telefón

33 komentárov
hodnotenie 4,0/5,0

19,90 

Vyberte množstvo:

1x 19,90 / kus
Najpopulárnejšie
2x 17,90 / kus Ušetrite 4,00 
Najlepšia cena
3x 14,90 / kus Ušetrite 15,00 
14-denná možnosť vrátenia 12 ľudí si práve prezerá tento produkt

Nový inovatívny tvar umožňuje optimálnu používateľskú skúsenosť s MountGrip držiakom mobilného telefónu do atua. Nový minimalistický dizajn a nadstavba bezpečnostných funkcií umožujú, že bude váš telefón v bezpečnom objatí a vy sa budete cítiť bezstratostne a sebavedomo počas jazdy.

 • Bezpečné 5-bodové prichytenie
 • Protiklzný podklad
 • Moderný tvar
 • Tenký dizajn
 • Bez poškrabania
 • Optimálna stabilita
 • Jednoduché použitie
 • Materiál: vysokokvalitný ABS, silikónový gél
Return advantage icon 14-denná možnosť vrátenia
Satisfaction advantage icon Záruka spokojnosti
Delivery advantage icon Sledovateľné dodanie
MINIMALISTICKÁ ELEGANCIA PRE VÁŠ AUTOMOBIL
»Menej je viac« je myšlienka, ktorá stojí za dizajnom tohto jedinečného automobilového držiaku pre mobilný telefón. Ultra tenký, vhodný pre všetky ventilačné štrbiny, vyžaduje len minimálny priestor, takže vy máte väčšiu slobodu. Môžete sa rozlúčiť s nešikovnými nosičmi, ktoré vás počas jazdy obmedzovali. Keď nosič nepoužívate, dá sa zložiť do elegantného disku malého rozmeru, aby neprekážal, kým ho nebudete znova potrebovať.
STABILIZÁCIA
Mobil vložte a vyberte z nosiča jedným jednoduchým pohybom. 5-bodové prichytenie, 4 silikonizované kliešte a tlmič vibrácií zaisťujú najlepšiu stabilitu a 100% ochranu vášho telefónu.
ANTI-SCRATCH
Na dodatočnú ochranu interiéru vášho automobilu sú určené rúčky nosiča potiahnuté špeciálnym jemným silikónovým gélom, pomocou ktorých ho umiestnite do škár prieduchov. Gél chráni povrch palubnej dosky pred poškodením a zároveň zadrží nosič na mieste.

Ďalšie informácie

 • vysokokvalitný ABS, silikónový gél

 • 120 x 27,5 mm

 • 8,89 cm x 16,51 cm

 • všetky displeje od 4" do 6"

Balíky sú doručované kuriérskou službou GLS na adresu uvedenú na zadanie zákazky. Akonáhle je váš balík vyhradený kuriérskou službou, dostanete e-mailové oznámenie s číslom zásielky obalu a odkaz, kde si môžete v prípade potreby zmeniť adresu dodania. Pred dodáte presný dátum informovaný prostredníctvom SMS a volanie posla do telefónu. Dodávky sú možné každý pracovný deň, zvyčajne ráno. Ak ste v čase dodania bude na vybranú adresu, Kuriér obchod balíček v najbližšej GLS paketomat alebo čerpaciu stanicu OMV. V tomto prípade dostanete SMS správu s kódom pre prijatie balíčka. Ak sa rozhodnete platiť rozsahu dodávky môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Ďalšie informácie o doručení zásielky a sme k dispozícii na e-mail: [email protected]

Všetky výrobky je možné objednať do 14 dní od doručenia tejto zmeny alebo vrátenie. Ak príde produkt poškodený, nefunguje alebo sa nám nehodí na [email protected] e-mailovú adresu a budete dostávať pokyny pre reklamáciu. Produkt bude nahradený, akonáhle je to možné, alebo dostať náhradu. Týmto spôsobom môžeme garantovať 100% záruku spokojnosti našich zákazníkov.